Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Nemáte účet? Založte si!
Zapomenuté heslo

+10 neviditelných
Jsme pomalejší?
datum / id01.12.2003 / 101509Vytisknout |
autorDanny
kategorieDiskuse
zobrazeno7660x
počet tipů0
v oblíbených0x
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Prolog
Jsme pomalejší?
Zdá se mi to nebo ne - Písmák mi připadá nějak pomalejší než býval - doba mezi kliknutím na dílo a jeho zobrazení roste nad meze ještě nedávno nevídané. Jsem na hodně rychlém připojení ve škole, proto jsem zvyklý že se vše natáhne hned... tady mudruju co za to může - více uživatelů? jiný HW/SW na serveru? malí zelení mužíčci?
Co myslíte Vy?
Sdílejte dílo:Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

|< <
> >|

01.12.2003 00:00:00barobrk
(nečetla jsem předchozí příspěvky, takže se omlouvám za případné opakování..)
Je pravda, že mi sem tam od času nenačte ta hlavní stránka autora.. jak jsou tam odkazy na diskuze, nejaktivnější klubíky a tak, ale rychlost je stejná.. myslím si...
01.12.2003 00:00:00Morney
Naprosto souhlasím s ostatními. Kolikrát otráveně odcházím, aniž bych si cokoli přečetla, protože mi jaksi chybí trpělivost donekonečna čekat a čekat, až se mi požadovaná stránka načte :(( Ale někdy je to celkem v poho. No nezbývá než doufat, že se to někdy spraví.
01.12.2003 00:00:00darcy
nejdříf sem si myslel, že je chyba na mym přímači. koukám že ten stejnej problém nasírá i víc lidí. taky občas zakleju a hodim to pryč, bře me nebaví koukat na prázdnou stránku a nahoře v pravym rohu točící se okna. nicméně se to stává jen výjmečně.

|< <
> >|
Všechny kritiky na jednu stránkuKritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Veškerá autorská práva na jednotlivá díla náleží výhradně jejich autorům. Právní odpovědnost za obsah uveřejněného díla nese jeho autor v plné míře.