Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Nemáte účet? Založte si!
Zapomenuté heslo

+9 neviditelných
Tři aktuality
datum / id14.05.2016 / 467985Vytisknout |
autorMovsar
kategorieFejetony
zobrazeno944x
počet tipů8
v oblíbených0x
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Prolog

Malé události v próze. 14.5.2016.

Tři aktuality

Oslavy výročí

Karel je king! Tak nazvali narozeninovou party pro Karla IV. Prý mu na Letné na místě Stalinova pomníku zahrají přední dýdžejové, lidé si budou moct udělat selfie s digitálním portrétem císaře a nakonec mu napsat na fejsbůkovou zeď vzkaz. A v noci mají být lasery, dodává principál akce. Zdali by ale Karel pochopil správně.. Neměl by takové podivnosti za znamení a nejvyšší čas sáhnout k drobným štěrbinám v rámech obrazů mistra Theodorika? 


Sjezd

Na den výročí narození Karla IV. uspořádali komunisté sjezd. Své korejské soudruhy ve velkoleposti dostihnou jen těžko, ale zahanbit se jistě nedají. Padnou tuny chlebíčků s majonézou, odtečou hektolitry vodky. A až bude po všem, budou ve foyeru přešlapovat tuční strejdové a klábosit. Ještě že nám nevraceli majetky a nemusíme dneska platit stovky milionů za advokáta, olíznou se mlsně a potměšile a naposled si ve stoje zatleskají.


Mezi náhrobními kameny

Když se u nás chlapi poperou, tak jen nožem nebo sekerou.. To v Rusku na hřbitově když se chlapi poperou, jsou z toho tři mrtví, padesát zadržených, množství zabavených pistolí, tří samopalů a jednoho protipěchotního granátu. Přesný výsledek podvečerního utkání Čečensko vs Uzbekistán zatím koroner nesdělil. 

Sdílejte dílo:Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

|< <
> >|

14.05.2016 20:58:05aleš-novák

kníže musí mít z té dvojsmyslné kampaně radost...

14.05.2016 20:22:08Gora
redaktor poezie a prózy

Výborně.                                                                          /T.


|< <
> >|
Všechny kritiky na jednu stránkuKritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Veškerá autorská práva na jednotlivá díla náleží výhradně jejich autorům. Právní odpovědnost za obsah uveřejněného díla nese jeho autor v plné míře.