Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Nemáte účet? Založte si!
Zapomenuté heslo

On-line

+1 neviditelných
NA JUST (pojmenováno na začátku a ponecháno na konci)
datum / id05.01.2005 / 142071Vytisknout |
autorexorcista
kategorieBlbůstky
upřesnění kategorienevím co přesně z toho vyleze
zobrazeno4839x
počet tipů3
v oblíbených1x
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Prolog
jelikož jsem byl pokárán, že má příručka na deprese opomíjí deprese našeho milovaného jemného a něžného pohlaví, pokusím se to napravit.

Vzhledem k tomu, že jsem nikdy neměl menstruaci, nenechal mě žádný kluk, neměl jsem vítr z toho, jestli se měsíčky spozdily nebo mám zavolat budoucímu tatínkovi a dokonce jsem si ani nikdy neholil nohy, dopadne to asi špatně :(

budu čerpat z poznatků zjískaných během všech mých vztahů...

snad to bude stačit...
NA JUST (pojmenováno na začátku a ponecháno na konci)

Všeobecná pravidla průběhu špatné nálady (verze homo feminum)

 

P1.

Špatná nálada u žen bývá zapříčiněna několika základními jevy:

   -

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak jo...

Připravte si kameny...

 

HÁZEJTE!

 

To je všechno, co jsem dokázal napsat.

 

Nedokážu si dělat legraci z toho, co neznám, čumim tu do obrazovky a má nálada rapidně klesá.

 

Tímto se omlouvám všem harpiím, vystříleným bambitkám, fůriím, srdíčkům, čumáčkům, broučkům a i těm ouplně normálním perfektním holkám, co s náma jezdí na vandry a nemrmlaj, když maj dojít pro vodu pod kopec nebo nést chvilku stan, protože ten kořen, co jsme na něm my, chlapy, večer spali nám nějak podělal záda.

Omlouvám se všem vodáckým holkám, kočkám co s náma slejzaj skály a prolejzaj plazivky s bahnem až za kalhotkama.

Všem těm nepřekonatelným stvořením, co jsou přehlížený od kluků do nichž jsou šíleně zamilovaný, ale nikdy jim to neřeknou, protože oni jsou tupí jak traverza v betonu a slintaj nad žalostnejma zjevama s tunou makeupu na kůži a děsně "in vohozem" co by si na sebe nevzal ani mrtvej pes.

Mrzí mě, že je mezi námi pořád víc a víc magorů, co berou holku jako hračku pro pobavení a vám tak proženou srdce skartovačkou na city.

Je mi líto, že nedokážu napsat příručku, která by vás rozveselila, když vás nechá kluk bez vysvětlení, když na vás přijdou vaše dny, když nic nedává smysl a když se vám v hlavě usadí ten blbej pocit, že v nejbližší době vezme za svý pořekadlo " horší už to být nemůže".

Po hodině neustálýho "myslet...napsat větu...smazat větu...zapadnout do depky...myslet..." musím konstatovat, že nemám na to, napsat pro vás příručku pro boj s depkou.

 

Tak vám napíšu alespoň poděkování.

Třeba mi pak nebude tak na nic.

 

Díky, holky.

 

Díky za všechny ty krásný chvíle, který nám, chlapům dopřáváte, za to provokování, po kterým se bez pocitu zženštilosti můžem oddat něze ve vašem náručí, za vaší nekonečnou a nepochopitelnou trpělivost, kterou s náma máte, za pocit po probuzení, kdy se k vám přitulíme a děláme jako když ještě spíme, aby nevzniklo podezření, že se třeba mazlíme rádi.

Díky za usínání po milování i po sexu, za věci, co při tom možná ani neděláte rády, ale milujete nás a tak to překousnete a pak nám dovolíte udělat to samý pro vás.

Díky za úsměvy, letmé polibky, odhalená ramena ve vlněných svetrech, hrníčky s kočkama, želvama, žirafama, puntíkama nebo ovečkama, neustále záhadně měkké a voňavé trenýrky a slipy, občasné donucení k procházce, barevný a výcevrstvý toaleťák, voňavý záclony, hádky s usmířením v posteli, na koberci nebo v náručí, občasnou porci zapékané brokolice ke které nás donutíte a hlavně, hlavně děkuji že se tím divným světem kolem nenecháte zviklat a zůstáváte pořád k pomilování i k zešílení.

 

Je mi naprosto jasný, že se zvedne mohutná vlna odporu k tomuhle poděkování, protože chlap má v hlavě zakódovaný pravidlo, že ukázat city je jako ukázat slabost a upřímnost je dneska brána spíš jako neřest.

Hafo lidiček to možná bude vidět jinak, ale myslím, že kluci co si ještě zachovali v těle kouska toho civilizací, módou a přetechnizovanym světem nepokřivenýho chlapství mi, i když jen potichu, dají za pravdu.

A nebo možná ne.

Ale na to kašlu, protože mně je teď líp :)

 

Doufám, že je tohle dostatečná omluva za to, že onu příručku prostě nedokážu napsat.

Vážně jsem se snažil, Nezasmálko a mrzí mě, že jsem zklamal.

Sdílejte dílo:Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

|< <
> >|

11.03.2007 01:36:00pivnik
tesi me,ze jsou jeste takovi muzi jako jsi ty.. dojala me.
10.06.2005 00:00:00Nerez
To už jsi mi napsal několikrát, že se budeš červenat, a zatím nic.
10.06.2005 00:00:00exorcista
tak možná kecam, kdo ví.
06.01.2005 00:00:00Nerez
moc pěkný

06.01.2005 00:00:00exorcista
přemýšlel jsem, že bych ostatní požádal, aby neudělovali najustu žádné tipy, protože to je asi jediná šance, jak by ostatní uvěřili, že to myslím vážně, ale nakonec jsem to nechal jít svou cestou...tři chyby...hmmm... (hledám...hledám...hledám...hledám) a víš, že fakt nevím :) je tam moc hovorových forem, tak nevím co hledat...nejsem si jistý u viklání a slipů, protože jedno nedělám a druhé nenosím, jinak vážně netuším...víš že jsem slabý na pravopis ;)

...chi chi chi...
to bylo pro tebe, nezasmálko
...che che che...
a ještě jednou, pro jistotu

;)

06.01.2005 00:00:00nezasmálka
to opravdu vím? :)
mmnt, poradím :)
06.01.2005 00:00:00exorcista
málokdo by rozhodně hohl tvrdit, že omluva je chlubení...a ženy studovat nebudu...mám z toho jen trable, za to mi to nestojí, stejně nakonec skončím na tom, že přátelství je jediná forma vztahu, při kterém nikomu neubližuji :)
06.01.2005 00:00:00exorcista
to mě těší, nerýzku, právě od tebe moc, ačkoli se asi při příštím setkání budu trochu červenat...chicht ;)
05.01.2005 00:00:00doute
kecal kecal až se z toho vykecal....))))
05.01.2005 00:00:00exorcista
nemám prostředek jak přesvědčit, že je to upřímné, tak to ani dělat nebudu...
jen bych se zamotal a vypadal jako pablb.

|< <
> >|
Všechny kritiky na jednu stránkuKritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Veškerá autorská práva na jednotlivá díla náleží výhradně jejich autorům. Právní odpovědnost za obsah uveřejněného díla nese jeho autor v plné míře.