Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Nemáte účet? Založte si!
Zapomenuté heslo

Maminčino tajemství
datum / id20.04.2001 / 23166Vytisknout |
autorKandelabr
kategoriePovídky
zobrazeno6884x
počet tipů17
v oblíbených0x
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Prolog
Maminčino tajemství
Mami, myslím, že jsem ti řekl, že ten špenát prostě žrát doprdele nebudu! Ale no tak petříčku, nebuď ošklivý na maminku a pěkně ho všechen spapej. To nevíš, že ve špenátu je spousta železa a já nevím čeho ještě, říkali to onehdá v televizi. Budeš po tom silný jako buk, jako ten kreslený námořník. No jo Pepek, jenže mě to kurva nechutná , tak mě s tím už laskavě neser. Peťuško, nezlob! Co je to za ošklivá slova, to tě jistě naučili ti zlí kluci, co s nima chodíš ven. Ale hovno! Péťo tak přece nemůžeš mluvit, není to vhodné. Já si budu mluvit jak budu chtít, tobě po tom může být totální prd, a na ten tvůj odpornej hnusnej špenát se ti můžu akorát tak z vysoka vysrat. Vždyť jsi ani neochutnal, je to dobrůtka, maminka ti ho uvařila čerstvounký. Maminka se na to měla vysrat a měla mi udělat něco jinýho. A co ti na tom nebohoučkém špenátku tak vadí? Je zelenej! Ale to přece marihuana taky a ta ti přece chutná. Ale to je něco jinýho, špenát smrdí. Ale jdi, vůbec nesmrdí, jen si to neoškliv a pěkně si naber, aspoň jednu lžičku, udělej mamince radost. Di do prdele, já to fakt žrát nehodlám, a jestli mě budeš ještě chvíli srát tak to po tobě namouduši hodím a bude vymalováno! Buď hodný chlapeček a dej si. Jsi v růstu a potřebuješ vitamíny. Seru na růst, to rači budu furt malej. Ale nemůžeš být pořád malinký capart a držet se máminy sukně. Jednou příjde doba a ty vylétneš z rodného hnízda a zanecháš tady maminku samotnou a najdeš si nějakou slečnu a na maminku si už ani nevzpomeneš. Ale jo, vzpomenu a dycky si odplivnu, protže si zrovna vzpomenu taky na to jak si mě nutila žrát tenhle odpornej zelenej blivajz. Hlavně si pamatuj, že žádná to s tebou nebude nikdy myslet tak dobře, jako to s tebou myslí tvoje maminka. Ale já doprdele nechci žádnou slečnu,a hlavně kurva nechci už do smrti vidět žádný špenát! Tak víš co, uděláme dohodu. Ty sníš dvě lžičky tohohle výborného voňavoučkého špenátu a já ti slíbím, že ti už žádný špenát v životě neudělám. Ani mě nehne, toho svinstva se ani nedotknu. Tak aspoň jednu. Za maminku. Jéžiš, kurva ty si otravná. Tak jó dám si jednu ale pak bude konec se špenátem a vůbec. Dobře petříčku. A fuj to je teda hnus.Tak co seš spokojená takhle mučit svý ubohý dítě? Jéžiš mami já to půjdu vyblít dělá se mi nějak špatně. Jen zůstaň v klidu sedět péťo, jed už začíná pomalu působit.
Sdílejte dílo:Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

|< <
> >|

22.12.2015 13:59:15Minty

Ten konec byl taky super gradace. :)

22.12.2015 13:58:21Minty

No jo Pepek, jenže mě to kurva nechutná, má tip :D

11.08.2015 15:29:06takjinak

Teda, trochu mě to odrovnalo...*

23.01.2013 09:32:22Kroky ve sněhu

Konec nijak překvapivý, vajadřování kluka ho vystihuje, ale mohl by sis to po sobě taky trošku přečíst, než to sem prskneš. Jsou tam různé chyby, jednu chvilku se ten kluk vyjadřuje spisovně, což k němu moc nesedí. Možná by taky bylo fajn oddělit nějak rozhovor, popřípadě dát fakt věta-věta, ne, že v průběhu budou mít vět víc. Ale to je fuk, nepřijde mi, že bys nad tím fakt dumal, než to sem dáš, aby ti to lidi ohodnotili. Jen náhlý nápad a šup sem s ním.

03.05.2011 15:01:01Forrest Gump
;)
03.05.2011 14:13:44Kandelabr
FG: díky, milý odborníku.
02.05.2011 10:55:10Forrest Gump
Od konce uz jsem cetl, mily Kandelabre. No, talent jsi nemel zadny a docela jsi se pochlapil :P
02.05.2011 09:44:35Kandelabr
forrest: ono je toto "dílo" taky přes deset let staré. zkus něco od konce :)
01.05.2011 13:30:36Forrest Gump
Čekal jsem, co z toho bude a ona ohraná zápletka, viz třeba Kaiser a Lábus.
13.07.2009 22:21:00čučenka
uff, drsné..

|< <
> >|
Všechny kritiky na jednu stránkuKritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Veškerá autorská práva na jednotlivá díla náleží výhradně jejich autorům. Právní odpovědnost za obsah uveřejněného díla nese jeho autor v plné míře.