Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Nemáte účet? Založte si!
Zapomenuté heslo

+14 neviditelných
..veselá bajka o třech zvířátkách
datum / id07.08.2008 / 293110Vytisknout |
autorRabb
kategoriePohádky
upřesnění kategoriene pro odpůrce lehkých drog
zobrazeno2478x
počet tipů5
v oblíbených0x
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Prolog
pro syda..
..kráva-tráva
..veselá bajka o třech zvířátkáchSeděli jsme na zastávce. Já a ještě dva týpci. Osmnáctiletej týpek, nosí rovnej kšilt,
ňů éru, a hip-hopový hadry. Kámo, až v knedlíkárně vydělám dostatek peněz, říkával často s rudě podlitýma očima, koupím si americký auto. Jen takovou víkendovku na lážo plážo přemisťování. Český Američan, stačí namočit do čokolády a je to. Kdyby mohl, určitě by do Améru odletěl a tam s krutýma negrama s krutýma ňů érama hulil špeky. Druhej týpek byl o dost mladší a nižší. Prcek. Bylo mu třináct, na hlavě taky ňů éra. Kolik ten toho za svůj krátký život stihnul nakrást a rozmlátit, pche!, to nedokázal kdejaký jiný třicátník. Babce často bral tisícovku, dvě, matce i tři. Šlohl i auto, starou škodovku sto pětku, a roztřískal ji na lesní cestě. Opravdu, nadějné vyhlídky pro tak mladého chlapce, že?

Vyšší, amerikános banditos, si potáhl z jointu, zakuckal se a vydechl oblak hustého kouře. Rozkašlal se a rozpálenýho jontosaura podal vandalovi, budoucímu kriminálníkovi. Na to, kolik mu bylo, si dal pořádnýho prda a skoro mu to roztrhalo plíce.
Vzal jsem si špeka jako poslední a nasál do sebe, co to jen šlo. Pomalu rožhavit a nakonec rychle. Vydechl jsem a taky se rozkašlal. Strašně to kopalo. Přivírala se mi víčka, vidění se rozpadlo do pastelových barev a všechno se zpomalilo. Najednou, zazdálo se mi, jakoby Amérovi rudě zaplály vlasy, žhnuly jako pochodeň, a za ušima mu vyrostly dva kozí rohy. "Méééé!," zamečel, "dej mi šluka, mééééé!" Podal jsem mu udiveně joint, neodporoval jsem. Potáhl si a zase byl v pohodě; týpek s kalhotama u rozkroku, vůbec žádný pekelník s vidlema. Halucinace, jasné vysvětlení, hehe.

Špek projel další kolečko a skončil u mě. Víčka se po aplikaci THC přivřela ještě víc, vidění začínalo nabírat nádech do oranžova
a druhý kámoš najednou vypadal jako tlustý prase! Nos protáhlý do dlouhého rypáku, v něm dvě díry. Funěl, chrochtal, potil se a mlaskal. "Kvik!, dej mi taky páva, kvik!" kvičel. Vlasy mu plály. Za ušima dva počáteční hrbolky. Hehehe, určitě další haluz, hehehe. Ale nic se neměnilo. Pořád jsem viděl velké tlusté prase - kvičící. Chrocht! Chrocht! Píchl jsem do něj prstem. Tuk byl pravý. Rypák taky.

Uklidním se, musím ten stav přerazit. Potáhl jsem si naposledy, co to jenom šlo, co jen plíce pojmuly. Za ušima jsem ucítil tlak a, jako když roste strom, na hlavě parohy a dole v břiše se mi něco tvořilo. Asi mlíko! Jsem já to ale vůl! Chtěl jsem něco říct, ale nešlo to. "Bůůůů!, vyšlo ze mě.

Ha! Koutkem oka jsem spatřil pastelově zelený trávník, čelist samovolně naprázdno přežvýkla, skoro jsem si toho nevšiml, v žaludku zakručelo a
blížil se žvýkací reflext. Dali jsme se tedy do pastvy.
.
.
.
Sdílejte dílo:Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

|< <
> >|

10.08.2008 10:52:02kapitan
Vskutku veselé..
08.08.2008 13:00:09Rabb
průběžně během včerejška a dneška dopoledne.. před chvílí jsem udělal poslední úpravy.. trochu jsme to změnil, rozvedl to, učesal.. :-)
08.08.2008 12:58:30Alojs
teď je to lepší :) dobrá ujeťárna. kolikrát jsi to předělával? min 2x, že? :)
08.08.2008 12:54:49Rabb
alóóójs! přečti si to ještě jednou..
..proběhla revize.. jestli to na tebe třeba teď nepůsobí lépe.. :-)
08.08.2008 11:34:36Rabb
a co teď, lojzo?
07.08.2008 21:16:00karmen
:) *
07.08.2008 21:15:54Muessa3
:o))/*sladký
07.08.2008 17:06:21rudko
no nic teraz... mas o reakciu navyse...
07.08.2008 17:03:20Octopus Syd
žvýkací reflex je jeden z dôsledkov áno.. :P
07.08.2008 17:01:08Rabb
co teď, rudko?
(upraveno)

|< <
> >|
Všechny kritiky na jednu stránkuKritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Veškerá autorská práva na jednotlivá díla náleží výhradně jejich autorům. Právní odpovědnost za obsah uveřejněného díla nese jeho autor v plné míře.