Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Nemáte účet? Založte si!
Zapomenuté heslo

+1 neviditelných
Sdruźení Písmak v provozu
datum / id03.10.2001 / 33837Vytisknout |
autorOlda
kategorie
zobrazeno6778x
počet tipů4
v oblíbených0x
do výběru zařadil,
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Prolog
Sdruźení Písmak v provozu

Milí,

Přináším Vám konečně informace o první schůzi sdružení Písmák.

8.9 se nás na Klamovce pár sešlo a dík tomu získalo sdružení prvních pár členů a správní radu. Vypadá to teď asi takhle:

            Předseda: Olda

            Místopředsedové: Vio, Rivka

            Další členové správní rady: Wopi, Miroslawek

 <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

Pak bychom měli také Kontrolní komisi:

            Předseda: Inventor

            Další členové: Petula, Kafka

 

Funkční období je jeden rok.

Výše členských příspěvků určena na 200Kč ročně. Sleva z členských příspěvků pro: studující 100Kč, rodiče na mateřské dovolené, důchodce, vojáky ZS.

 

Založen je také účet, na který je možné posílat příspěvky pro sdružení: 624992001/2400

Stát se členem bude možné v brzké době prostřednictvím formuláře tady na Písmákovi.
Byly odeslány žádosti o dva granty na Český literární fond a Open Society Fund.

 

Nu, a v podstatě to nejdůležitejší, jeden z hlavních smyslů toho počinu. Odteď je možné použivat sdružení jako záštitu pro literárně-kulturní akce které můžete pořádat a další nezbednosti které vyžadují nějaký subjekt.

 

A poznámka na závěr. Kdokoliv by měl snad pocit, že se jedná (lo) o

snahu tyhle stránky nějak komerčnit, tak krom toho, že mě trošku prudí, tak je na omylu. Ten smysl je hlavně v tom výše uvedeném. Neříkám, že se to tu teď začně hemžit akcema okolo sdružení, ale plány by byly. Budoucnost snad ukáže ;)

 

Sdílejte dílo:Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

|< <
> >|

29.10.2001 00:00:00Vio
Své vyjádření jsem Ti, Martine, poslal soukromě.
26.10.2001 00:00:00Zbornik
Čestně musím říci Vio, že jsem četl pouze tento článek a auditorium od JIKA "Tvrdím, že...", Tvoji upoutávku o tom Brně však ani teď nemohu nelézt...Vyjádřoval jsem se pouze k tomuto textu na základě toho, jak na mne on i jeho kritiky coby na nezávislého čtenáře, zapůsobily...toť vše.
Martin
25.10.2001 00:00:00dupus
Zdravím přítomné,
Byl jsem upozorněn na tenhle příspěvek a speciálně na jednu z poznámek>>> Miroslawek... já jim těch sedmdesát korun dal rád, přestože kromě nájmu prostor opravdu netuším do čeho dalšího šly, když jsem viděl úroveň připravenosti a zázemí oné akce (a nic proti tomu, každý dělá na co má a díky za to) ... ale můžeš jim je klidně vyčíst... že to určítě propíjejí a promrdávají s děvkama...
------------------------

Tady se někdo diví, že se vybíralo vstupné na zaplacení té akce Totemu na Chodově ? Vězte tedy, že i přes to vstupné jsme ještě za pronájem prostor dopláceli z kapsy našeho sdružení. Drobná rada: Pokud chcete organizovat podobné kulturní akce, tak si na takové základní výdaje opravdu budete muset zvyknout.

Mějte se fajn a zkuste nebýt tak útoční :)
25.10.2001 00:00:00Miroslawek
dupus: já se nedivím.... já poukazoval přesně na to, nač Ty
24.10.2001 00:00:00Zbornik
Nic mi do toho není, ale abych se přiznal, zůstávám jak při zrození, když vidím kulturu zdejšího projevu vůči obyčejnému argumentu ze strany JIKA, který neřekl nic špatného. Přeci jen myslím lze věci vysvětlit bez takovýchto výlev a nadávek a hlavně věcně.

Miroslawek tu píše, že dal 70Kč za Chodov a nikdo nevědel na co...u všech akcí informujeme o tom ty, kteří peníze dávají, kam peníze putují, u této akce jsme na to možná zapomněli, tedy s omluvou zpožděně:
Na Chodově stál zvukař 1500Kč, za lístky nebylo vybráno ani to, tedy muselo se doplácet z vlastních kapes a žádné jak říkáš "xx s děvkama" se rozhodně nekonalo.

Odepisuji po pravdě proto, abych se tu JIKA zastal, neb má pravdu, že peníze sdružení je dobré nechat až na ty nejnozouvější případy, kdy není zbytí.. U nás na Totemu se také raději složíme, než abychom čerpali z fondu sdružení, který slouží k těm nejnutnějším věcem, jako podávání grantů atp.

Protože považuji Písmák za přítele Totemu odepisuji, jinak bych se na to vykašlal, nemyslím to špatně, tedy doufám, že nebudu za totéž co JIKO speskován.

Martin

24.10.2001 00:00:00Vio
Martine,
možná sis měl nejdřív ještě přečíst JiKovo auditorium "Tvrdím, že sdružení mrhá penězmi" a mou upoutávku "Veřejné písmácké autorské čtení v Brně". Četl jsi je snad? Rád bych věděl, jestli by Tvá reakce byla stejná.

S úctou Violator
19.10.2001 00:00:00Miroslawek
_JiKo_: to byla námitka? Pane jo.... už jsem zase chytřejší ... mně to přišlo jako pičovina ... nehodlám se hádat s Tvou zapšklou záští, jež má kořeny bůhvíkde...
19.10.2001 00:00:00Print
Posílat někoho do prdele, do hajzlu, mrdat a chlastat s děvkama..., to jsou výrazové atributy jistých písmáckých seladonů nadchnutých nad literaturou.... Očekával bych spíše věcné odpovědi na věcné otázky. Chci tak moc?
19.10.2001 00:00:00Miroslawek
Print: takovou sebekritiku bych od Tebe nečekal
19.10.2001 00:00:00Print
To víš, učím se od tebe!:-)

|< <
> >|
Všechny kritiky na jednu stránkuKritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Veškerá autorská práva na jednotlivá díla náleží výhradně jejich autorům. Právní odpovědnost za obsah uveřejněného díla nese jeho autor v plné míře.