Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Nemáte účet? Založte si!
Zapomenuté heslo

**Zábavné rodinné konstelace aneb Píchá kámen ....?**
datum / id15.03.2010 / 350923Vytisknout |
autorŠtěpa z Hřibska
kategorieOstatní nezařaditelné
zobrazeno2917x
počet tipů3
v oblíbených1x
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Prolog
Rodinné konstelace: Metoda rozvoje osobnosti, sebepoznávání a psychoterapie. Umožňují názorně ukázat a pocítit souvislosti a vztahy mezi členy rodiny, případně členy širších systémů. Jejich tvůrcem je Bert Hellinger. Metoda je používána v terapii a poradensví.

Věnováno: Vladimírovi K. ze z Plzně.
**Zábavné rodinné konstelace aneb Píchá kámen ....?**

 

Dopis čtenáře externímu poradci:

 

Časopis „Mužský rozhled duchovní“  25.2.2010

 

Milý Vladimíre, doslechnuv se o Vašem věhlasu rodinně-konstelačního  specialisty, obracím se tímto na Vás s naší rodinou konstelací. Příběh tento, ach,  je pro mne  tak nepochopitelně  komplikovaný až zašmodrchaný! Soudím, že k jeho rozpletení je třeba napnout všechny síly. I ty Vaše magické. Přestože  tento příběh, zdá se, patří  do  kategorie trillerů a znít  bude  spíš jako dětská  hádanka,  věřte- nevěřte, napsal ho sám nejkreativnější z kreativních ……..totiž Mistr Život.

 

Tak to je, myslím, na úvod vše. Poslouchejte, prosím!

 

 Bylo-nebylo, ale bylo………

 

Moje máma a Jardův táta se znají z  mládí a dokonce už skoro mysleli na veselku.

Jarda a já jsme proto skoro bratři.

Jarda je můj spolužák z gymplu a před x-lety jsem mu skoro „jednu“ natáhnul, protože jsme se ve stejný moment ucházeli o stejnou dívku.

Mám také jednu sestru, Jardovu skoro sestru.

Skoro Jardův  skoro švagr se jmenuje Baumaxa. Můj skoro švagr také.

(Kdo je Věrka Baumaxová?)

Píchá kámen skutečně cihlu?

 

Ve víře ve vaše neotřesitelné schopnosti a autoritu a v očekávání vaší pomoci

 

s úctou

 

J.Š.  Pardubice – Bělečko

 

 

Reakce čtenáře:

 

Tamtéž   5.3.2010

 

 

Už vím !!!!!! Věrka Baumaxová je skoro majitelka obchodního řetězce, kde ve stavebninách prodávají kameny i cihly.

Díky výše uvedené technologii výroby mají neuvěřitelně nízké výrobní náklady a tím pádem i neuvěřitelně nízké ceny obchodovaného stavebního materiálu.
A Xavier? Ten je tak skoro skoromilionář.


To jsem zvědav, co  z toho materiálu pan Kokoška V.  postaví :-)?


Krásnou dobrou......(noc), Skorobratříčku!

J.H.  Bělečko

 

 

Odpověď externího poradce čtenáři:

 

Ještě tamtéž  15.3.2010

 

Odpověď externího poradce Vladimíra K. ze z Plzně si netroufala etická komise i redakce  našeho časopisu uveřejnit v  obavách o ztrátu seriózního renomé  listu.

 

S omlouvou  všem našim pravidelným čtenářům

 

                   redakce časopisu „Mužský rozhled duchovní“ 

 

 

THE END

Sdílejte dílo:Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

|< <
> >|

16.03.2010 14:58:32VT Marvin
no hurá
16.03.2010 14:54:49Štěpa z Hřibska
Vlastně jen maličkost!
Někde v diskusi se papouch odvolával na tvůj názor, že moje dílo nepatří do kategorie Dramata - scénáře. (Mimochodem, asi jsem tě stejně nepřesvědčil, že umístit toto moje dílko do "scénářů" není z mojí strany stavění si hlavy nebo nějaký dětský šprajc! Opravdu se mi zdá, že "toto umístění" odpovídá nejvíce mojí představě scénáře podle Lema nebo Neffa.)
Vzápětí pak papouch neomaleně moje dílo a pak i druhé dílo - recenzi bez konzultace se mnou přeřadil. Hned na to jsem zjistil, že mi nejdou editovat po tomto jeho hrubém zákroku žádná z těchto děl! Nediv se, že jsem vás hodil do jednoho pytle! To je také život!
Myslím, že na místě s tak rozsáhlými omezovacími pravomocemi nemá být někdo , kdo vše řeší s horkou hlavou v oblacích! A nadělá tak, víc škody než užitku! Ale hlavně sobě! Ono se totiž ukazuje, že i několik lidí v mém názoru se mnou souhlasilo a přístup papoucha k literárním dílům zde na písmákovi také vnitřně kritizují a nesouhlasí s ním! Jen neměli potřebu svůj názor uveřejnit! Ale jim děkuji, že mne takto podrželi! Asi bych to nevzdal i bez jejich ohlasu, ale vnitřně bych možná o svém názoru zapochyboval! Takže já dnes děkuji všem, co do diskuse přispěli!
A tobě VT Marvine za pomoc s hledáním konstruktívního řešení! Vlastně se i omlouvám tobě, že jsem tě hodil do jednoho pytle s papouchem! Asi tam opravdu k němu nepatříš! Tak sorry!

Zdar a sílu!

J.Š.
16.03.2010 14:34:44VT Marvin
Můžeš mi říct, co já mám společného s přesunem tvého díla?
16.03.2010 14:24:26Štěpa z Hřibska
Na co jsem ti neodpověděl? Je možné, že jsem že jsem v posledních chvílích dnes uplatnil metodu rychlého čtení, takže je možné, že ne vše v hlavě uvízlo!
Mohl bys svůj dotaz - otázku zopakovat?

Zdar a sílu!

J.Š.
16.03.2010 13:45:52VT Marvin
Dera lze kontaktovat písmáckou zprávou (Dero) a budu rád, pokud vynecháš nadávky a přirovnání a budeš stručný, když už jsem tě na něj odkázal. On to jistě také ocení.

Ale zklamal jsi mě, žes mi pořád neodpověděl.
16.03.2010 13:37:04Štěpa z Hřibska
Hele Marvine, to co mi tady radíš, bylo možná jedno z prvních nebo druhých , co jsem žádal po papouchovi, aby mi řekl možnost, na koho se lze obrátit, aby mu (papouchovi) pomohl obnovit možnost editovat moje díla! V podstatě mne dosti neomaleně odbyl, že to nejde! Nejsem sice žádný computerový mág, ale vím, že slovo v "nejde" v oboru computerů prakticky neexistuje! Dokonce jsem se ho ptal, zda by se nemohl obráti na Romana Plojhara o "radu v nouzi". Odbyl mne stejným způsobem! Tak se nediv, že jsem nasranej! Teprve od tebe mám nějakou pozitívní zprávu o tom, na koho se v této záležitosti obrátit! Takže za to dík! Ale nevím, kdo je Dero a neznám na něj jeho e-mail. Můžeš mi to, prosím, poskytnout?

K diskusi ohledně kategoríí a zařazování autorských děl do škatulek se nemíním již vracet.

Zdar a sílu!

J.Š.
POZN: Máš pocit, že právě papouch je člověk na svém místě? Já jsem si již delší dobu nebyl jist, zda ano, ale po dnešní diskusi nabývám přesvědčení, že jeho působení zde na písmákovi není příliš konstruktívní!J.Š.
16.03.2010 13:21:08VT Marvin
Pokud jde o ty čtenáře - nejde o to zavděčit se jim (všem), ale neposlat je k čertu, když vyjádří slušně svůj názor. A tím se dostáváme k další věci. Ty mě o něco žádáš, ale jsem pro tebe viník. Nevím, jak si to tedy představuješ. Moje napojení na kritiky nebo adminy spočívá pouze v tom, že jsem schopný jim o něco napsat, když něco potřebuji (nebojím se toho a nemám potřebu něco rozmazávat). To můžeš udělat i sám, já přesně neznám tvůj problém, nesetkal jsem se ním. Já to pochopil tak, že dílo, u kterého ti admin změnil kategorii, nemůžeš editovat (což je sekundární příčina prvního problému a dá se řešit odděleně a v klidu). Ty víš daleko lépe, jak to je. Zkus se uklidnit a napsat Derovi, v čem je problém. Věřím tomu, že je to prostě nějaký zádrhel serveru, o kterém možná ani neví, natož papouch.
16.03.2010 12:14:13Štěpa z Hřibska
Myslím, že to funguje zde v takových vlnách! Jednou nahoře, podruhé dole! Ale abych dokázal jednoznačně říci, že směřujeme k tomu lepšímu.....? To si netroufám říct!

Co si o mně myslí všichni čtenáři zde na písmákovi, je mi srdečně jedno! Není na světě člověk ten, aby se zavděčil všem! Vídíš, znovu si potvrzuji, že již všechno bylo vymyšleno a objeveno! Ani nové přísloví neobjevíš! Ani když ti o to nejde! Myslím si, že je jen mojí věcí, kam svoje dílo zařadím! To je pouze o vnitřním pocitu autora! Sere mne, a to budu pranýřovat do nekonečna, že mi někdo zde na písmáku a v nové době zcenzuruje moje dílo takovým způsobem, že si jako autor nemohu provést úpravy, které považuji ze svého pohledu za vhodné! To je to, co mne opravdu hněte! Že si někdo zde myslí, že má patent na rozum za všechny autory! Myslím, že ty Marvine, máš také poměrně blízko k písmáckým správcům a různým jiným adminům a kritikům. Pokud ano, dokaž mi, že se mýlím, když hážu všechny pomazané písmácké hlavy do jednoho hrubého pytle! Ztrať slovo, ať se vše zase vrátí k normálu a ať si mohou všichni autoři se svými díly nakládat a hlavně editovat je tak, jak jen oni uznají za vhodné! Omezování přístupu k literárnímu majetku autorů, to je jistě možné! To není nic nového pod Sluncem! Také to tu už bylo! Můžete zakazovat, omezovat přístupy k dílům ...., no vlastně k čemukoliv, ale myšlenku nemůžete nadlouho uvěznit! Nebo si myslíte zde na písmákovi, že i omezit myšlenku dokážete?
Zdar a sílu!

J.Š.
16.03.2010 11:49:29VT Marvin
Přečti si to tady celé znovu. Já jsem se za papoucha nestavěl, vůbec jsem na něj nereagoval. A teď už se k tomu ani vyjadřovat nehodlám, jak jsem řekl, hierarchie Světa mě nezajímá.

"Já jsem konkrétně o váš názor k mým dílům nestál. Kdybych o něj stál, řekl bych vám to!"

Bohužel zde na Písmáku nelze označit, po kom chceš zhodnocení, toho sis jistě všiml. Vzhledem k tomu, žes dílo vložil do Hlavního seznamu, nejspíš jsi chtěl, aby si ho přečetlo co nejvíce licí. Ono se to tak dělá. Takže jsem si ho přečetl. Mrzí mě, že si nevážíš čtenářů a jejich času a nechápěš, jak to tady funguje.
16.03.2010 11:41:05Štěpa z Hřibska
Já jen konstatuji, co se stalo! A co mne opravdu nasralo! A ty ses zrovna v jednom momentu postavil ke své smůle názorově na stranu papoucha! Já jsem konkrétně o váš názor k mým dílům nestál. Kdybych o něj stál, řekl bych vám to! Mám pocit, že ten vítr jste zaseli vy! "Adminové", "kritici" a jiní "odborníci" zde z písmáka, co se tváříte, že víte všechno lépe než lidé zde publikující! Sorry, ale takhle to cítím!

Zdar a sílu!

J.Š.

|< <
> >|
Všechny kritiky na jednu stránkuKritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Veškerá autorská práva na jednotlivá díla náleží výhradně jejich autorům. Právní odpovědnost za obsah uveřejněného díla nese jeho autor v plné míře.