Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Nemáte účet? Založte si!
Zapomenuté heslo

+2 neviditelných
Jak nás mění sociální sítě?
datum / id26.09.2011 / 393284Vytisknout |
autorMovsar
kategorieDiskuse
zobrazeno4726x
počet tipů5
v oblíbených0x
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Jak nás mění sociální sítě?

Je nepochybné, že okolní prostředí člověka (jako i ostatní živočichy) mění. Facebook funguje už řádku let. Pravděpodobně už mezi námi běhají první lidé pozměnění facebookem. Doznává jejich DNA změn? Mění se na FCB?

Jak se budě měnit jazyk člověka s genetickým kódem FCB? Člověk FCB zatím ještě je schopný psát. Bude tato schopnost upadat, až vymizí zcela? Stane se tak z člověka FCB otcovrah, když zničí svého tvůrce a zároveň přijde o svůj domov? Ožijí tak staré mýty?

Sdílejte dílo:Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

|< <
> >|

06.11.2011 13:20:48Garay
jj... mění...:D - snad mluví za vše.
02.11.2011 20:15:21Tangens_Omega36
FC by se jistě dceři zakazovat neměl, co když bude jednou koučem/majitelem nějakého fotbalového klubu? ;->
No jo, psycholožky jsou různý, to radši jdi za psychologem, s tím je většinou snadnější pořízení. ;-)
27.10.2011 22:14:58A.H.
korektor
Například má známá byla s dcerou u psycholožky, protože se jí zdálo, že na FB tráví příliš mnoho času. Dostalo se jí rozhřešení: "FC dčeři nezakazujte, snižujete jí sebevědomí!" Těžko říct, co si o pí psycholožce myslet.
24.10.2011 20:59:26Tangens_Omega36
D4N: souhlasím s Tebou, že je potřeba udělat pořádnou reformu - vzdělávat lidi, hlavně mládež, dělat osvětu... Jsi můj člověk. Ale není růže bez trní. Žádná reforma se neobejde bez boje a bez obětí. Viz události v posledních letech, např. Hussajn, Mubarak, Kaddáfí... Ti by se "po dobrým" vážně nevzdali. V této komunitě a obecně v naší zemi fungují vztahy velmi dobře. Ale jsou i státy, kde jsou násilí, kriminalita, podvody a další patologické jevy naprostý standard - mnohé země v Asii a Africe, i jinde. Kde diktátoři a manipulátoři jsou ještě daleko horší než ti, které jsem uvedl. A krom toho na celém světě působí nadnárodní gangy a mafie, které mají prsty úplně všude. Nebude fakt jednoduchý to změnit. Nestačí jen otevřít oči "zaslepeným" lidem. Daleko těžší bude vypořádat se s těmi, kteří jsou nereformovatelní, nenapravitelní, programově zlí. A těch není málo. Nikdo si to nechce vzít na triko, každý se jich bojí, na každýho (vlivnýho) něco mají, něco vědí... Popřemýšlej o tom. Toť asi vše, troška konspirace nikdy nezaškodí... :->
23.10.2011 23:39:07jejdavilda
Informace z druhé strany planety by nás moc dojímat nemusely, když kolikrát nevíme co se děje u nás doma.
23.10.2011 20:49:43D4N
ps: a ten internet neměl. Všechna ta tvrzení, že jsou lidé díky moderním technologiím "zvrácenější" jsou dost na vodě. Jednak proto, že se nyní dozvídáme téměř v reálném čase o událostech z druhého konce planety, o událostech, o kterých bychom se dříve možná ani nedozvěděli, jednak proto, že nemůžeme s jistotou vědět, jak to vypadlo dříve, ale z těch záznamů, které se nám dochovaly je zřejmé, že lidé rozhodně nebyli méně zvrácení, a v neposlední řadě proto, že místo nějaké kulturně, nebo intelektuálně náročné reportáže musí média v dnešních dobách odvysílávat "zvrácenosti", aby se uživila, protože většina lidí bohužel stále chce vidět jen hrubost, násilí, sex, ponížení, místo krásy, jemnosti a půvabu. Stále ale věřím, že díky našemu školství - které je tedy ale napřed nutné reformovat a trochu zafinancovat /aktuálně máme přednášky z úsporných důvodů v místnosti kde statici povolili maximálně deset lidí, čili oficiálně, podle rozvrhu, máme přednášky v jiné budově na záchodě, nebo v kabinetu, ale v reálu jsme nacpaní v oné zakázané místnosti tak, že když náhodou přijdou všichni - což se stalo asi jednou :o) - tak se tam nevejdeme. Naštěstí tam máme i nějaké slečny, takže to mačkání občas nechá přežít :o)/ přijde nějaká zásadní změna, věřím, že se povede veřejnost široce "osvítit" a přivést zpět k hodnotám jako kultura a estetika, smysl čest a fair-play namísto tupého se rozvalení nad korytem u nejnižší formu "pořadu", která se vůbec nechá sledovat. A myslím, že písmák je této nové vlny dobrým příkladem (možná). Uvidíme ... nejdůležitější je ale bezesporu mládež.
23.10.2011 20:25:01D4N
jejdavilda: co by měl říkat Oidipus.
20.10.2011 23:59:27jejdavilda
A některé mámy chodí s dětmi i na diskotéky, strašná představa
20.10.2011 17:03:24Marcela.K.
Ještě starší ;-))
20.10.2011 16:52:19StvN
Tak to jsem nevěděl, že jsi tak stará:)

|< <
> >|
Všechny kritiky na jednu stránkuKritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Veškerá autorská práva na jednotlivá díla náleží výhradně jejich autorům. Právní odpovědnost za obsah uveřejněného díla nese jeho autor v plné míře.