Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Nemáte účet? Založte si!
Zapomenuté heslo

III.
datum / id25.11.2011 / 397576Vytisknout |
autorJames.Juyce
kategoriePróza na pokračování
zobrazeno961x
počet tipů1
v oblíbených0x
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
III.

Áno. Áno, pane. Áno, veľmi. Áno, chápem. Samozrejme. Súhlasím. Platí! O.K.. Nemám námietky. Dobre. Súhlasím s vami. To je ono. S radosťou. To je pravda. Máte pravdu. Správne. Skutočne. Výborne. Veľmi dobre. Nie. Nie, pane. Nie, nikdy. Nie, to je zbytočné. Nikdy. Nikdy viac. Tiež nie. Nikto. Vôbec nie. To nie je pravda. Ani nápad! To nie je možné. To je lož. Klameš. Žiadny. Nie, naopak. V žiadnom prípade! Radšej nie. To je ale hlúposť! Ani vo sne! Už ani slovo. To tak ešte chýbalo! To nám tak ešte chýbalo! To nikdy nepripustím. Ľutujem. To nestojí za to. Už som povedal, že nie. Nechce sa mi. To mi nenapadlo. Nesúhlasím.

Sdílejte dílo:Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

|< <
> >|

26.11.2011 17:53:41nemluvná
To je odposlech ( nechtěný, samozřejmě, to by si člověk musel zacpávat uši všude a pořád..) někoho, kdo mluvil s mobilem u ucha na celé MHD? I já to někdy udělám...Myslím to telefonování - pro celý autobus, tramvaj. Prostě jsem občas herci! Nebo je to výuka cizího jazyka?

|< <
> >|
Všechny kritiky na jednu stránkuKritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Veškerá autorská práva na jednotlivá díla náleží výhradně jejich autorům. Právní odpovědnost za obsah uveřejněného díla nese jeho autor v plné míře.