Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Nemáte účet? Založte si!
Zapomenuté heslo

+10 neviditelných
Žluté lázně
datum / id08.07.2015 / 457255Vytisknout |
autorMovsar
kategorieMiniatury prozaické
zobrazeno800x
počet tipů8
v oblíbených1x
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Žluté lázně

Rodičky a Antonín

Bohorodičky to nebudou, rodičky ale jistě. Ty dvě prdelaté holky z vedlejší deky, průsvitné na plnotučné mléko a tvaroh, vyjadřují naději. Muž, co kolem nich prochází, si snad připadá jak sám svatý Antonín, přímluvce života. Tváří se skutečně přejícně, jenže jejich zájem nebudí.

 

Unavený andílek a tajemný muž

Holka s drobnými plavečkami a křídly vtetovanými  do zad nepřilétla, prostě jen přišla. Poněkud unavený andílek. Nejspíš ji zmohla sobotní noc. A o kus dál muž s rukou položenou v rozkroku, rytmicky jí hýbá. Aby zůstal mnohoznačný, skrývá ji pod ručníkem.

 

Ptáčci pana Oty

Dvě mladé Rusky si něžně štěbetají, jako ptáčci z obrázku Oty Janečka. Jedna si lehce sahá pod horní díl plavek a sděluje kamarádce něco o implantátech. Vysvětluje to pomalu a zřetelně, s důrazem na každou slabiku, jako když paní učitelka ze stupínku mluví k prvňáčkům. A já dávám dobrý pozor.


 

Zvoník a Matka Boží

Prošly tudy dvě mladinké dívky, držely se za ruce, jako zjevení míru na všech bojištích světa. A nedaleko sebe leží dvě mladé ženy. Jedna bruneta, druhá světlá, prsaté a s ohromnými zadnicemi vypadají jako z Kupkova obrazu Radosti života, jen hýkající poníci jim chybí. Ne tak docela - poník ve mně hýká. Zvlášť když světlá jde od sprchy, s každým krokem se otřese země a její prsa rozhoupou jak zvony od Matky Boží. Být tak na chvíli zvoníkem.

 

 

Sdílejte dílo:Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

|< <
> >|

06.10.2015 19:12:36Gora
redaktor poezie a prózy

Ota Janeček je milý mému srdci...nekonečná něha v kresbách - i jinak musím konstatovat, že máš dobrý zrak a sluch. Ráda bych tě dala do oblíbených, budu za dlouhých večerů pokračovat ve čtení tvé bohaté tvorby, díky.

14.07.2015 17:29:05Josephina

pozor se dávat musí, musí!

10.07.2015 18:36:10florian

V první tě poznávám nejvíc; tedy takový se mi nejvíce zamlouváš :)

09.07.2015 14:32:45Lakrov
redaktor prózy

Tentokrát jsou tvé krátké poznámky z pohledů na svět zřetelně poznamenané prožitým horkým letním dnem. Méně myšlenek, víc erotiky -- jak už to v horku bývá. Tip (především za Rodičky a Antonína).

08.07.2015 22:36:34Kočkodan
I přes velké rozrušení a vzrušení z četby se pokusím napsat tento komentář bez překlepu. 

|< <
> >|
Všechny kritiky na jednu stránkuKritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Veškerá autorská práva na jednotlivá díla náleží výhradně jejich autorům. Právní odpovědnost za obsah uveřejněného díla nese jeho autor v plné míře.