Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Nemáte účet? Založte si!
Zapomenuté heslo

+21 neviditelných
PL Dobřany
datum / id27.03.2016 / 466294Vytisknout |
autorjednooká panenka
kategorieMIMO
zobrazeno724x
počet tipů9
v oblíbených0x
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Prolog

tak píšu po procházce, sem ucaprtaná, ale na ten okamžik kdy nastavujete slunci dlaně....

PL Dobřany

Noviny z PL Dobřany... poprvé na procházce po měsíci a půl, vyčerpalo mě to, viděla sem páva, tak sem k němu šla blíž se slovy ahoj pane páve, a on? stál tam jako pecka a nic neříkal... což je možná dobře....asi kdybych někomu sdělovala mluvila sem s pávem, tak by si mně tu nechali ještě o měsíc navíc :D

je to jako šepot v korunách stromů uvězněný strach, čas, a procitnutí... nech to být.. jednou jsem nahoře, jedou dole a nehce se mi vstávat, ale musím... musím se sebrat a něco dělat... ostatně doháčkovala jsem tašku, už chybíjenom podšívka :)

naše nemocniční moucha se přestěhovala do jídelny (což se ji nedivim, ale zase v chlebníku neni ani drobek a na stolech taky ne (o to jsem se postarala - mám totiž uklízení stolů na starosti), tak nevim, z čeho je živa) Pořád se mi zdá, že má malilinkatou kameru a všechno ví... poslouchám Agnes Obel...uklidňuje mě to

mám nehorázně studené ruce, třesou se mi i když se mám podepsat, tak nevím... dneska poprvé mám od rána stabilní náladu, což se docela divim... aspoň to nelítá jako na houpačce...

obě spolubydlící - teď už 2, včera nam sem nastěhovali Lucku... je to mladá holčina, ale hulí jako dán, tudíž.... pořád větráme :D tak tedy obě dvě spí a já tu dávam dohromady těch pár slov s tim, že si budem muset zítra zase převlíkat postele, uklidit bordel na poličce (tu zabralo jen pár mých věcí na kreslení... ale musim to nějak zkulturnit :D) a pak úterý, jupíí, skupina, těšim se :)

zbytek dne zalitého sluníčkem

mějte se rádi, brzy bude máj! (ale můžete před i po... ale můžete před i po :))

Jana

Sdílejte dílo:Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

|< <
> >|

31.03.2016 22:01:494U

MKbaby + Lnice .. *

30.03.2016 17:02:48Lnice

panenko, píšu ti z Brna, měj se moc krásně, neboj, všechno zvládneš, jsi určitě moc šikovná, podle toho, jak píšeš

 

prosím tě, zablokuj si R.L. ať ti tu nemůže psát, je mi z něj na blití.-(

29.03.2016 08:36:18jednooká panenka

Dekuju, psat budu i dal, preju prijemny den:-)

29.03.2016 02:14:27MKbaby

Piš dál a drž se, přeji ti, ať je co nejdřív lépe.

A z toho hulváta R.L. si nic nedělej. Kdybys Ty pod jeho texty (o kterých on se domnívá, že jsou to básně) napsala jen zlomek toho, co on nazvracel k Tobě, začne ReLé řvát a okamžitě Ti znemožní přístup. Ono je jen otázkou času, kdy bude opět zablokován, jako se mu to už stalo jednou na Písmáku, ale i na jiných literárních serverech :-)

 

28.03.2016 06:37:08R. L.
"Okresní přebor" by se mi líbil nesporně víc. To je aspoň sranda. Ale svědčí to cosi o mentálech, kteří tu kolovrátkově breptají, jak se těší na další hlásání. Úplně Jste ten server zprasili.
27.03.2016 22:06:20Evženie Brambůrková

Drž se a určitě bude lépe. /T

27.03.2016 21:43:33R. L.
Nikoho nenapadám, jen nechci číst diagnózy, mě tady napadají půl roku a nikomu to nevadí. Je to názor. Budeme sem psát zprávy z kotelny, ze spalovny, a pořád budeme říkat drž se. Kde to jsme? V Armádě spásy? To, že se na tenhle server nabalí kdekdo? Je tu dva roky a vítá příchozí. Řekl jsem, že to tady nemá co dělat...
27.03.2016 20:38:514U

pro j.p. : děkujeme za psaní :-)

pro R.L. : rád bych se mýlil, ale zdá se mi, že tohle už je za hranou třetího bodu Pravidel chování na serveru Písmák =

"Uživateli je zakázáno verbálně napadat a pomlouvat ostatní uživatele serveru, ať už v komentářích (kritikách) či v samotných dílech. Pomluva je chápána jako takový nepravdivý výrok o jiném uživateli serveru, který dotyčného uživatele poškozuje v očích komunity serveru pismak.cz."

..a rada zdarma: nečísít ... tím odpadne iritace .. a tím komentáře mimo pravidla :-)

 

 

27.03.2016 19:36:18R. L.
To jsme dopadli. Budu sem psát příběhy z kadibudky na zahradě. Tohle je šílený. Co to je za spodinu, kde se to tady vzalo, co se to sem nabalilo za zjevy?
27.03.2016 18:50:39jednooká panenka

Drzim, drzim, ale porat je vic toho, co nezvladam :-(

Jinak dekuju za cteni:-)


|< <
> >|
Všechny kritiky na jednu stránkuKritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Veškerá autorská práva na jednotlivá díla náleží výhradně jejich autorům. Právní odpovědnost za obsah uveřejněného díla nese jeho autor v plné míře.