Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Nemáte účet? Založte si!
Zapomenuté heslo

+14 neviditelných
Terapie nakloněné postele
datum / id10.04.2016 / 466749Vytisknout |
autorKvětoň Zahájský
kategorieMiniatury prozaické
témaMysteriózní
zobrazeno6422x
počet tipů24
v oblíbených0x
do výběru zařadila2a2a,
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Terapie nakloněné postele

Šokující návod na obnovu zdraví!

Lékaři tuto metodu nenávidí!

Přísně utajovaný objev amerických vědců z oboru medicíny pronikl na veřejnost. Konečně je zdraví dostupné každému. Bez operací, léků, přístrojů a zcela zdarma! Hledáte-li fontánu mládí, právě jste ji našli. Za krátký čas se zbavíte všech (ano, čtete dobře, VŠECH) nemocí včetně těch nejtěžších. Bude vám stačit méně jíst, méně spát, budete vypadat a cítit se o mnoho mladší, krásnější a inteligentnější.

Američtí vědci intenzivně a dlouhodobě zkoumali metodu IBT (Inclined Bed Therapy) objevenou Andrew K. Fletcherem, známou jako Terapie nakloněné postele, kterou mnohonásobně zdokonalili. Klinické studie prokázaly, že touto novou revoluční technikou lze vyléčit všechny nemoci uvedené v Manual of International Statistical Classification of Diseases, Injuries and Causes of Death (Mezinárodní statistická klasifikace nemocí, zranění a příčin úmrtí) a nejen to, s její pomocí je možno harmonizovat celé spektrum vrstev aury, otevřít veškeré čakry, plně probudit vnitřní vědomí a tělo i mysl zcela naplnit pozitivní energií.

Přitom je to tak snadné – jde pouze o určitý způsob podložení lůžka, na kterém spíte. Nevěříte?

Vše, co je k tomu potřeba, jsou knihy nebo jiné podložky pod nohy vaší postele (američtí vědci dosahovali nejlepších výsledků s knihami The Doctor's Book of Home RemediesMayo Clinic Book of Alternative Medicine). S podkládáním vždy začínejte na 2-3 palcích (cca 5-7,5 cm) a postupně zvyšujte na 6-7 palců (cca 15 – 18 cm).

Ano, správně vás napadá otázka - kterou stranu postele vlastně podložit?

Hlavní propagátor Andrew K. Fletcher ve svých pokusech ustrnul na podkládání té části, kde máme hlavu. Není divu. Přišlo mu to logické, přirozené a překvapivě obsáhlý seznam vyléčených diagnóz byl šokující i pro nevyléčitelné optimisty. Nejednalo se však o metodu komplexní. Řada chorob zůstala Fletcherem opomenuta a sám si nedokázal vysvětlit, proč se u disponovaných osob (často trpících hypotenzí) symptomy nemocí naopak zhoršily.

Této výzvy se chopili američtí vědci, dali hlavy dohromady a po letech soustředěného výzkumu vytvořili techniku, která napravila nedostatky Fletcherovy terapie - umožňovala hojit a regenerovat buňky těla v celé horní části trupu. Metoda, nazvaná Klinolektulární inverze (ano, technicky se jedná o podložení opačné strany postele) způsobovala zlepšení žilní návratnosti krve z dolních končetin, podporu lymfatického oběhu, natažení páteře a uvolnění svalů kolem ní, prokrvení mozku a všech orgánů hlavy, odkrvila břicho, což zcela odstraňovalo potíže se zažíváním a nepatrně zmírňovala potíže s hemeroidy.

Zkoumaní jedinci si však stále více stěžovali na studené ruce a nohy, otoky tváře po ranním vstávání a zvýšenou tvorbu glaukomu (zeleného zákalu). Někteří z nich byli dokonce zaskočeni nově nabytou schopností vydávat a detekovat ultrazvukové signály, pomocí nichž se za naprosté tmy dokázali orientovat i ve zcela neznámém prostředí. Zarážející byla též vysoká mortalita v důsledku difúzního zduření a  herniace mozku.

Těžko lze americké vědce podezřívat z toho, že by uvázli s výzkumem v půli cesty. A také že ne. Po dalším časově i finančně náročném výzkumu se jim podařilo problém vyřešit integrováním obou metod do jednoho celku, takzvanou kognitivně simplexní modifikací (ano, prostě podložili obě strany postele stejně).

Závěrečná zpráva amerických vědců tedy doporučuje:

Podložte si postel u hlavy i v nohách knihami rovnoměrně, aby matrace zůstala vodorovná. Získáte tak univerzální prostředek k léčení a reálnému omlazení. Spánek na takto upraveném loži má tak mocné účinky, že v žádném případě neonemocníte, a pokud už nemocní jste, okamžitě se uzdravíte. Nespavost a noční můry se stanou minulostí, a vaše staré černobílé sny s titulky budou nahrazeny barevnými, ve formátu 3D s kvadrofonním zvukem.

V případě, že budete takto upravenou postel pravidelně využívat i k jiným nočním aktivitám, je dokonce velká pravděpodobnost, že nikdy nezemřete.

 

Sdílejte dílo:Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

|< <
> >|

19.04.2017 16:41:50Květoň Zahájský

Lastgasp - koeficient tření závisí na tom, s kým spíš.

 

 

19.04.2017 10:58:03lastgasp

Domnívám se, že uváděná terapie je specificky jednoúčelová a nerespektuje odlišnosti věku a pohlaví.  Rád bych doporučil rovněž více objasnit vliv nakloněné roviny na mozkovnu podle koeficientu tření.   

 

13.10.2016 15:23:55Květoň Zahájský

Mě jsi tím potěšila a za to dík tobě. (-:

13.10.2016 09:19:19Markel

já jsem se pobavila a za to dík a *

03.09.2016 09:48:22Květoň Zahájský

IQ - díky za reakci. Nakonec se dá říct, že postel jako taková má léčivé účinky vždy. Záleží taky na tom, s kým do ní uléháme, že. Ale to už je téma na jinou studii.

02.09.2016 17:03:52IQ nick
Řechtám se až se za břicho popadám.
Škoda že ve zprávě amerických vědců není informace o tom jestli i nepodložená rovně postavená postel má stejně zázračné léčivé účinky..... bych podložila... radši.
b:-))
03.08.2016 19:51:09Květoň Zahájský

Snejku, jsem sice trvale přihlášen, ale sotva stíhám přečíst aviza od oblíbených autorů (nemluvě o aktivním vyhledávání nových). Nepíšu, nic mě nenapadá. Možná, že kdybych předhodil nějakou duchaprázdnou blbůstku, tak by mě napadl R.L. a hned by byla inspirace.

Á propos, o co tomu R.L. jde? Já nějak nechápu, proč tak náruživě uráží všechny, kteří udržují Písmák naživu.

03.08.2016 13:21:23Whitesnake
redaktor poezie

Květoňku přemilený a jinak chybějící - copak, nemáš inspiraci? Blbé období? že tě jen sporadicky vidět/slyšet?!

Tomu nevěřím, takový břitký optimista a glosátor - chybíš mi. A zaregistroval jsi cauzu toho bio-úkazu R. L. - to je něco neskutečného, co je to za imbeciloidní hloupno

03.08.2016 09:04:18return-of-ca-2

*

13.05.2016 14:30:37Lakrov
redaktor prózy

Ze záčatku je to chvíli takové suché, postupně začínám tušitcosi,  co by mohlo vypoadnout třeba z Cimrmanovy dílny, při větě ...zaskočeni nově nabytou schopností vydávat a detekovat  ultrazvukové signály... se směju nahlas a (tušitelný) závěr,  včetně 3D snů s kvadrofonním zvukem, je kouzelný. Dobrá satira.  Tip.  


|< <
> >|
Všechny kritiky na jednu stránkuKritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Veškerá autorská práva na jednotlivá díla náleží výhradně jejich autorům. Právní odpovědnost za obsah uveřejněného díla nese jeho autor v plné míře.