Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Nemáte účet? Založte si!
Zapomenuté heslo

+12 neviditelných
Dušený vztekloun
datum / id22.07.2016 / 470459Vytisknout |
autorMKbaby
kategorieBlbůstky
zobrazeno580x
počet tipů8
v oblíbených0x
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Prolog

Reakce na pamflet NEDUSÍM SE VZTEKY jednoho vzteklého pána :-)

Dušený vztekloun

Dušený vztekloun, knedlík, zelí,
než tohle pozřít, rozum velí
v Mekáči zbaštit vlhkou teplou housku,
nebudeš muset zvracet do ubrousku.

Dušený vztekloun se špenátem
zauzlí střeva, cukne s hnátem,
cpát se tím není vůbec nutné,
tenhle pán nepatří mezi chutné...

Sdílejte dílo:Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

|< <
> >|

22.07.2016 20:16:20Evženie Brambůrková

Připojuji svůj souhlas s MKbaby.  /T

Mohu připojit i spoustu nepěkných urážek a sprosťáren od R.L. Taky o to nestojím.

22.07.2016 16:08:29MKbaby
Já na ně prdím, ať si dál oslavují Mistra. Inteligentovi napovídat netřeba a blbci je to jedno :-)

Movsar má holt problém s tím, že jsem ho po jeho výlevech, které se ovšem netýkaly našich vzájemných vztahů a jichž jsem nebyl účastníkem, přestal číst a tipovat a vyřadil si ho z oblíbených, aniž bych ovšem provozoval nějakou propagandu proti němu nebo mu nějak nadával. Byl jsem před Movsarem, budu i po něm.

ReLé ať se staví na řasy a píše pod Goginova díla, že teď sem "...napereme nějaké nové kousky až okolí ustrne. I ty báby větrné," čemuž se nelze než smát, jak si o sobě opravdu myslí, že je velký básník :-D Dokud ovšem tohle pako bude otravovat ostatní, nechť počítá s tím, že to nezůstane bez reakce. Kdyby měl mozek, došlo by mu, že vzájemné neútočení je prospěšnější než to, co tu neustále vyvolává. Nabídkou míru ovšem pohrdá; podle něj je on sám nedotknutelný, zatímco on si k ostatním může dovolit všechno.

Kapitolou samou o sobě je místní jakékoli akce zcela neschopný spolek vzájemně rozhádaných adminů, kteří tu nechají exhibovat magora, porušujícího nejen pravidla Písmáku, ale obecně platná pravidla lidské slušnosti. Ale takový už je život. Včetně výskytu magorů ReLého formátu.

Nad lidskou blbostí se nedá zvítězit. Ale nikdy se nesmí přestat proti ní bojovat...
22.07.2016 15:04:00agáta5

oprava: nepřiložil

22.07.2016 15:03:33agáta5

pááááni a Zdenda aby si nepřilož polínko :))

bejby, vykašli se na to, nemá to smysl. Vyhrocený emoce jsou na prd a nic to neřeší... však vidíš sám, je to furt dokolečka a hovno z toho. r.l. zablokovat a nečíst... a  je po problémech.  ať si každej píše co chce

22.07.2016 14:44:46Movsar

mk, dám ti takovou radu: vyhni se výchovným zatuhlostem v řeči, jako jsou "zklamal jsi mě", "nebudu s tebou ztrácet čas" a podobně. ono to působí trochu jako ve škole pak, to říkávaly paní učitelky, když si chtěly dodat na autoritě. stačí jen psát k věci. ale to jen na okraj, myslím to upřímně. (ne jako kluk z plakátu.)

22.07.2016 14:39:00Zdenda
Jojo, autor pusobi fakt vyrovnane. A bude to nejspis dobry clovek.
22.07.2016 12:58:05Čudla

/*

22.07.2016 12:37:10MKbaby
Máme ti přeposlat zprávy od chudinky napadeného? Když Goře vyhrožoval, že jí povraždí zvířectvo a rozstřílí okna v baráku? A spoustu dalších?

To, co provozuje on, bohatě stačí na zahájení ne pouhého přestupkového řízení, ale trestního stíhání. Až tvůj chráněnec narazí na něco jemu podobného, pak bude mít veliký problém. Nám tento chudáček nestojí za to, abychom s ním ztráceli čas, což je jeho klika.

Pokud tohle obhajuješ, nehodlám s tebou dál ztrácet čas.
22.07.2016 12:14:18Movsar

nevím, jen jsem tvou reakci přelétl, ale myslím, že není věta bez nějaké emotivního, příp. přímo vulgárního slova. a že jsi jich napsal dost...  

22.07.2016 11:45:04MKbaby
Drahý Movsare, mýlíš se, když mne označuješ za dušeného vzteky. Já si z tvého nového oblíbence jen dělám srandu, protože takový exot se vážně brát nedá. Vážně mohu brát někoho, kdo je mi v diskusi partnerem, a ani s ním nemusím souhlasit - přes a nebo spíše díky rozdílnosti názorů mne taková diskuse obohatí.

Jak mne ale má obohatit styk s volem, který ve svém díle prachšpatných kvalit píše o tom, že neumím psát, s volem, který mne denně zásobuje hloupoučkými zprávami jako "Čůráku", "Zasranej debile" a podobnými? Tvému chudáčkovi pronásledovanému, lynčovanému a pogromům vzdorujícímu jsem nabízel klid a mír. Porušoval ho on, ne já.

Protože tohle boží hovádko nezměním a v dalším urážení ostatních mu nezabráním, budu si z něj dělat alespoň legraci. A budu to dělat do té doby, dokud on nedá pokoj nebo dokud nebude zablokován nebo dokud ho někdo nezabije. Moje "pogromy" (cha cha) jsou vždy pouze reakcí na jeho urážky a na jeho útoky. Dokud mlčí a píše si jen ty svoje běžné slinty, o kterých si myslí, že je to poesie, tak nedělám nic. Což ti zřejmě ušlo.

Tak se hoď do klidu, Movsárku, a vysvětli to svému chovanci. Když bude držet hubu on, nebude nikdo napadat jeho. Ostatně byl to on, kdo už tu byl minimálně dvakrát zablokován kvůli své sprostotě, ne nikdo z neumětelů.

|< <
> >|
Všechny kritiky na jednu stránkuKritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Veškerá autorská práva na jednotlivá díla náleží výhradně jejich autorům. Právní odpovědnost za obsah uveřejněného díla nese jeho autor v plné míře.