Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Nemáte účet? Založte si!
Zapomenuté heslo

+14 neviditelných
Když slyšíš
datum / id25.07.2016 / 470602Vytisknout |
autorAmale
kategorieVolné verše
zobrazeno257x
počet tipů1
v oblíbených0x
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Když slyšíš

Když slyšíš pláč,

Pak někdo někde pláče.

Prázdno kolem

Je pouze prostor vykreslený bolem

Aby mohl v tobě žít.

Sdílejte dílo:Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

|< <
> >|

26.07.2016 10:10:09Amale

Karlovi:

Tahle kritika je nesmyslně jedovatá, argumenty jsou slabé až žádné, závěry neopodstatněné a chybné až k analfabetismu. Účelem je pouze pokus o zněmožnění autora. Je to zabiják mého času a proto na ni kašlu.

26.07.2016 06:51:10Karel Koryntka

Ty autorko máš uvnitř ty svoje úchvatné obrazy, rodící se z ničeho jak chtějí, jednou tak podruhé tak (a TO je přece poezie, že...)  - nicméně zkus se vrátit o několik pater dolu a pracovat trochu cílevědoměji: Třeba proč začínají všechny řádky velkým písmenem, když první končí čárkou a druhý končí tečkou? Proč dávat velká písmena doprostřed věty? Stejné nedbalosti a zmatek vzniká v obsahu: časové "pak" použiješ klidně ve smyslu "protože" a vzápětí "aby" ve smyslu "který" (to nevím přesně to asi nepozná nikdo účel toho "aby"). Odseknutý název tomu dává ještě korunu. Dohromady vznikla rádoby efektní slátanina a teď se můžeš hádat že ne, ale radši přemýšlej a zpomal.


|< <
> >|
Všechny kritiky na jednu stránkuKritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Veškerá autorská práva na jednotlivá díla náleží výhradně jejich autorům. Právní odpovědnost za obsah uveřejněného díla nese jeho autor v plné míře.