Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Nemáte účet? Založte si!
Zapomenuté heslo

RÁD BYCH SE VÁS ZEPTAL, HO(LO)USKOVÉ, CO DĚLÁTE V LITERATUŘE, KDYŽ NEROZPOZNÁTE (ANI!!!!) NADSÁZKU...?
datum / id01.08.2016 / 470830Vytisknout |
autorR. L.
kategorieOstatní nezařaditelné
zobrazeno1132x
počet tipů1
v oblíbených0x
zařazeno do klubůPísmácká žumpa,
RÁD BYCH SE VÁS ZEPTAL, HO(LO)USKOVÉ, CO DĚLÁTE V LITERATUŘE, KDYŽ NEROZPOZNÁTE (ANI!!!!) NADSÁZKU...?
RÁD BYCH SE VÁS ZEPTAL, HO(LO)USKOVÉ, CO DĚLÁTE V LITERATUŘE, KDYŽ NEROZPOZNÁTE (ANI!!!!) NADSÁZKU...?

To máte tak. Máte jednoho óbrblba, který do svých hrátek zatáhl více lidí, aby si nepřipadal tak úplně blbě a trapně, protože přece jen ví, že umí kulový. A tak přišli další. Udělali si klub. Zdevalvovali ho svými kravinami. Asi stejně, jako když Německo a Francie nepustili kleknout Řecko, aby nepřiznali, že EU je na nic. Britové však ano. Takže tu máme jednoho tvrdošíjného vola Mbabyho, který si před půl rokem zamanul, že mě vyštípe. Jenže ten plyn, co má v prdeli, se mu vrazil do hlavy. Agátě s pětkama to nevadí, Marcele K. to nevadí, Brambůrkové restaurace nestačí a tak se tu začala rozkřikovat, Kolosrajda, Stázka, Gora ze psí farmy. NEVADÍ JIM TO, PROTOŽE JSOU NA TOM MENTÁLNĚ STEJNĚ. Co jméno, to průser. Okoloiducí - ten nemá právo na život už jenom za tu přezdívku, ctižádostivá Lnice a podobný střeva. Tak tyhle vemena si píší do komentářů navzájem obdivuji a podobný nesmysly, aby přišel "táta umravňovač", alias příbramskej šotek a velepastor všech veleúvah (teď naposled o třešních - takže konečně známe jeho příslušnost) a pověděl nám dospělým něco o ležáku nastojáka. Pár kristů vzalo ve vesnických kostelíčcích hlavou o zem, protože ten nápor nemohli vydržet a spadli z křížů, nicméně ta nejlepší veleúvaha - napsal já jsem veleúvahu, jak se nesesmeknout ze svahu - nás patrně ještě čeká. Tu má schovanou jako blanické rytíře pěkně v kapse svých prouzených dětských lacláčů (on je to pořád prcek), v kterých mu je od školky nejlépe. a TAK TO JSOU tI, KTEŘÍ ZÍSKALI POCIT, že je tohle hřiště jejich. Udiveni jako děti, že vše je jinak.
Sdílejte dílo:Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

|< <
> >|

08.03.2019 14:03:04ysslandia

Mňa zaujalo že Agáta má päťky. 

12.02.2019 09:46:44R. L.
DÍKY
11.02.2019 23:50:06zeleda

Tvé srdečné vyznání kritikům mne docela pobavilo. Občas mám tytéž pocity, jen je vyjadřuji trochu kulantněji a přesto je mi to vytýkáno. Mám ale takový dojem, že jsi tímto pár lidí asi rozčílil. Nejsem tu tak dlouho, abych mohl hodnotit míru pravdy, či nadsázky. V každém případě máš ode mne tip.

11.05.2018 09:02:33R. L.
The Doors a Ray Manzarek, jo to byly věci...
28.02.2018 22:21:48LucidioVirtualsky

Moc tomu nerozumím ale je mi to povědomé. Budu si představovat že Ray Manzarek dělá v týhle čtvrti radioatelier

01.08.2016 06:54:36R. L.
Pravdou jsem povýšil ihned do Písmácké žumpy. Průvodní projev MKbabyho. Do hladomorny s ním. Dovolil si nesouhlasit!!!!!!!!!!!!!!!

|< <
> >|
Všechny kritiky na jednu stránkuKritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Veškerá autorská práva na jednotlivá díla náleží výhradně jejich autorům. Právní odpovědnost za obsah uveřejněného díla nese jeho autor v plné míře.