Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Nemáte účet? Založte si!
Zapomenuté heslo

+10 neviditelných
Chyběnka
datum / id05.08.2016 / 470983Vytisknout |
autorGogin
kategorieOstatní nezařaditelné
zobrazeno530x
počet tipů4
v oblíbených0x
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Chyběnka

 

Dneska  jsem vážně nespokojenej. Jsem absolutně zarmoucen, protože mi chybíš. Několikráts  nakoukla na můj profil, tohoto poněkud obskurního systému, kam jsem se dostal téměř bez vlastní vůle. Ono to nakonec není tak hrozné, když vidím, že se o mě zajímáš aspoň takto nepřímo, žes na mě zcela nezapomněla.  A do toho mi hraje fajn hudba. Ne, nakonec tak zle není.

Asi je pošetilé psát někam do neznáma Kláro. Vlastně znám jenom Tvoje jméno, jinak nic. Přesto tuším, jaká jsi vyjímečná. Jsi jako dobře rostlá kytka někde v pustině cizího města. Básník, malíř či fotograf by si tě jenom opečovával. Nuže zábava se dneska nekoná, tak zase zbývá ta poezie.

Kdybych měl vypnutej počítač, nemohl bych psát tohle, nemohl bych se vypsat, nemohl bych poslouchat Otu Petřinu a sugerovat si do hlavy, že mě ta jeho pomalá skladba uklidňuje. Nakonec však přece jen vstanu, ten hnusnej krám vypnu, a půjdu se projít.

Zajdu si ke Dvořákům na velkou kofolu. Přesto mně z mysli zcela nezmizíš. Už se těším, až se vrátím a napíšu si na Tebe chyběnku.
.

Sdílejte dílo:Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

|< <
> >|

06.08.2016 11:15:44MKbaby
V posledním odstavci si oprav "mě" na "mně" nebo "mi", ať nemůže KK nic namítat. Sám nezvládá např. interpunkci, ale o to víc radí ostatním :-)

Chyběnka je fajn slovo, taky ho používám :-)
05.08.2016 22:36:59Evženie Brambůrková

Většina lidí se zaobírá hlavně sama sebou. A toto je alespoň milé. /T

05.08.2016 22:35:04Gogin

to slovo "chyběnka" není můj orginál 

05.08.2016 22:15:28blacksabbath

.........pochvalné hmmmm...už to slovo......."Chyběnka".......*/**

05.08.2016 14:51:57Karel Koryntka

autor už zase rozvíjí téma jak z nicnedělání, ze samé jako prázdné podstaty vylovit literární hodnotu. To by šlo avšak jedině upřímně zkarikovat toho konzumního tupce, jdoucího od požitku k požitku (zaobírání se sám sebou, hudba, virtiuální rozptýlení, erotické naděje, sladká limonáda, a dokonce ještě poezie - resp.on si to myslí, zatímco neumí mě/mně). Vidíš jak je hrdina tupý a vyzpytatelný, že by šel dobře zkarikovat? A skutečné téma je na světě...


|< <
> >|
Všechny kritiky na jednu stránkuKritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Veškerá autorská práva na jednotlivá díla náleží výhradně jejich autorům. Právní odpovědnost za obsah uveřejněného díla nese jeho autor v plné míře.