Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Nemáte účet? Založte si!
Zapomenuté heslo

+18 neviditelných
Donald, muž s hráškovým tupé
datum / id02.10.2016 / 472634Vytisknout |
autorMovsar
kategorieMiniatury prozaické
zobrazeno562x
počet tipů4
v oblíbených0x
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Prolog

Aktualita ze světa.

Donald, muž s hráškovým tupé

Donald. Muž s hráškovým tupé


Před kameru předstoupil muž s hráškovým tupé. A jal se hřímat. Jako nenapravitelný feminista začal příměrem: "Tady je žena, která by měla vést zemi. A neujde ani pět metrů." A protože mu nechybí dramatická vloha a spolu s Quintilianem ví, že actio je nejpodstatnější složkou rétorického výkonu, vratkou chůzi ženy předvedl. USA je ostatně kolébkou stand-up comedy. Bude právě tento komik příštím prezidentem Spojených států?
 

Sdílejte dílo:Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

|< <
> >|

08.10.2016 23:51:14Trosečník

Spojené státy už zažily daleko komičtější postavičky, takže snesou i tuhle. Je spíše otázkou, jak se k tomu postaví zbytek světa... Ostatně, s naším Mílou je taky srandy kopec. :-)

Bych přihodil ještě pár aktualit, jak to máš ve zvyku, tohle působí jako takový až moc izolovaný fragment.

02.10.2016 20:19:19careful

toho našeho taky... stejně jako ostatní politiky...problém s volbami je v tom, že většina lidí jsou idioti a pak v tom, že kandidáti jsou lidé, co nebyli k politice vychováni, tak jako například bývali králové...lidé navíc vybírají na základě zkreslených informací z médií a dohledat dobré informace o všech kandidátech je skoro nemožné...nebo minimálně časově velmi náročné...volby jsou proto vždy rizikové..rizikové v tom, že je může vyhrát jakýkoli debil, nebo společenství debilů..viz Polsko

02.10.2016 20:14:22Gora
redaktor poezie a prózy

Žiž/e?/ka neznám, ale zřejmě má pravdu:-)

02.10.2016 20:12:57Movsar

amerického prezidenta by měl volit svět kromě američanů, jak navrhl žižek.

02.10.2016 20:07:54careful

..zajímavé, jak jsme svázani vlastnimi nejapnými zákonitostmi natolik, že Amíkům nezbývá nic jiného než volba mezi těma dvěma debilama...jako kdyby nebyla žádná možnost celý ten systém prostě změnit... tak holt ať jim jeden ten šašek vládne, tak jako vládne šašek nám.

Ať pořádně ukáže, jak je tenhle systém boží... 

02.10.2016 19:43:56Gora
redaktor poezie a prózy

Kdyby to nebylo vážné, napsala bych: skvělý parodický postřeh. Takhle jen: je Donald disneyovská figurka s mizerným vkusem na tupé?


|< <
> >|
Všechny kritiky na jednu stránkuKritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Veškerá autorská práva na jednotlivá díla náleží výhradně jejich autorům. Právní odpovědnost za obsah uveřejněného díla nese jeho autor v plné míře.