Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Nemáte účet? Založte si!
Zapomenuté heslo

On-line

  +1 neviditelných
  Rozšířená výuka
  datum / id30.03.2017 / 477849Vytisknout |
  autorMovsar
  kategorieMiniatury prozaické
  zobrazeno344x
  počet tipů6
  v oblíbených0x
  zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
  Rozšířená výuka

  Rozšířená výuka

  Učily se, jak porozumět svému tělu. Každá měla svůj polštář, na kterém seděla, a své zrcátko, kterým mířila na své obnažené pohlaví. Seděly v kruhu, vprostřed pak trůnila na polštáři učitelka. Ta jen němými pohyby naznačovala, jakou pozici zaujmout a jak se přitom dotýkat v klíně. Připomínalo to scénický tanec nebo modlitbu musulmanů, celá skupina v tichém srozumění mechanicky opakovala každý úkon. Místnost byla prosycena potem a intimními vůněmi, ticho přerušovalo jen mírné šelestění vagín. Takový byl zápis školní inspekce po návštěvě sedmé bé základní školy s rozšířenou výukou tělesné výchovy. Ministryně zahýkala a napsala manželovi dopis, že bude dobré přemístit dceru do jiné, lepší školy a že už ví kam.


  Radostná zvěst

  Obtěžkán dětmi bloumá nákupním centrem pár. Když projdou celá dvě podlaží, únavou padnou ke kelímkům s ovocitými šťávami a zmrzlinou. Otevřou svá digitální zařízení. Jedno je nainstalováno taky v kočárku, kojenec do něj tluče pacičkou, na displeji se míhají barevné obrázky a jemu to ulevuje od neštěstí jako narkomanovi heroin. Digitální doba s nezvyklou otevřeností ukázala, že rozmnožování je jen bezesmyslné přitakání diktátu evoluce. A jako každá demytizace, je to radostná zvěst!


  Very special offer

  Ganymedes v plyšovém saku se k nim naklonil a hlasem stejně plyšovým se zeptal, zda mají vybráno. Kolem plály svíce, tlumená hudba se snášela od stropu jako fentanyl k rukojmím, kolem cinkaly příbory a sklenice s vybranými nápoji. „My bychom zkusili tu kejdu na jarní šalotce a ohňových hříbcích,“ ukazoval muž na kolonku very special offer. „K pití krabici Zámecké číše, pozdní sběr.“ Ganymedes v plyšovém saku pochválil dobrý vkus, vzal si jídelní lístky a zmizel za obrovskými skleněnými dveřmi jako za oponou divadla Svět. 


  Pankrácká chvilka

  Pankrácká věznice osiřela. Jarní odpoledne s teplotami vyššími než na Mallorce, jak zněla hlavní zpráva dne, asi lidem ukázalo cesty jinam. A tak se uvolňuje prostor soustředění. Do ticha vpadá vrzání mříží a cinkání klíčů, které tady strážní nosí na velkém kovovém kruhu. Do čekárny padá slunce, jemuž na úplně jiném místě ženy zhladovělé dlouhou zimou nastavují nahá ňadra. A nahoře, uvnitř silných zdí, mezitím bledí muži s obrázky po těle právě rozprávějí, co by s těmi ženami všechno udělali…


  Jeden den

  Dnes se podával hovězí vývar s krutonky, biftek z argentinského roštěnce a jako dezert vanilková lahoda. Tak informuje nástěnka pankrácké věznice. Večer je na programu vystoupení taneční skupiny Moulin Rouge z Paříže, burleska výtečného ražení. Osvěžení zajistí vína z vinic v Calderon a sýry s uzeninami z českých farem. Poté si ubytovaní hosté odpočinou v pokojích s výhledem do nuselského zálivu. Bude padat noc, z oblohy hvězdy a snění bude bez hranic. 


  Tantra massage

  Padá soumrak, na řece zamilované pramice a do nábřeží z výkladu svítí neon jako otázka do pranice: Tantra massage. Z ministerstva zdravotnictví se vytrácejí poslední úředníci, klíčník za nimi jen zalomozí železem v zámku. A oni se vydávají k domovům, někteří dlouhými čapími kroky, jiní lehkou chůzí, a jak míjejí podnik s neonovým nápisem, někteří se zdrží. 

  Sdílejte dílo:  Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

  |< <
  > >|

  31.03.2017 00:27:05Josephina

  dnes jsem pozorovala kačenku, jak ji střídavě znásilňovali dva kačeři ... no, možná, že se jí to evolučně líbilo!

  30.03.2017 21:00:54R. L.
  */***...............

  |< <
  > >|
  Všechny kritiky na jednu stránku  Kritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
  Veškerá autorská práva na jednotlivá díla náleží výhradně jejich autorům. Právní odpovědnost za obsah uveřejněného díla nese jeho autor v plné míře.