Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Nemáte účet? Založte si!
Zapomenuté heslo

+15 neviditelných
Na dámu nahatý tah
datum / id19.08.2017 / 481319Vytisknout |
autorMovsar
kategorieMiniatury prozaické
zobrazeno343x
počet tipů9
v oblíbených0x
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Prolog

Tuto sérii věnuji milovníkům opalování. Žluté lázně 2017.

Na dámu nahatý tah

Rozkošné obrázky

Na spodní straně stehen má vytetované mašličky. Rozkošné obrázky, milenci se jich nemohou nabažit. Tak teď ulehá na pažit a rozněcuje fantazii mužů okolo: moct tak nezávazně rozvázat.


V odpolední hodince

Sedí s roztaženýma nohama a pokuřuje. Blondýna v odpolední hodince. Nikotin ji dělá dobře a cigaretou v prstech udává tón stylu. Hledí do slunce se zvláštní nostalgií v očích. Ta mladá žena je z Černobylu.


Bludné Holanďanky

Na víno se pustily jako vosy, tři bludné Holanďanky. Jedna si popustila podprsenku, na znamení dobré plavby, vždyť jsou to dcery námořního národa. Z tranzistoru jim škvrčí hity popmusic, sem tam si zanotují stejně rozškvrčenými hlasy. A že nesjou tak docela královny krásy? Vždyť tady se nikdo nikomu do tváře nedívá…


Na dámu nahatý tah

Černý šachista. Sedí pod stromem a na ajfonu hraje šachy. Podle mě hru jen předstírá, vždyť má před sebou palouk plný ženských v bikinách. Navíc mu pod košilí tluče neklidné senegalské srdce, ne, ten šachy nehraje, ten chystá na dámu nahatý tah.


Striptýz naruby

Vždy, když se z deky zvedne a začne oblékat k odchodu nějaká pohledu libá dívka, je to jako když něco krásného končí. Dětství, jaro, drogový rauš, poslanecký mandát nebo tak něco. Nastává striptýz naruby, poslední kousky opáleného těla mizí pod tkaninou. Už se s tím nic nenadělá, takové rozhodnutí bývá nezvratné, odvolání proti němu není. Neohlížej se, člověče, snáší se na pláž hlas, v erotice sentiment nemá smysl.

Sdílejte dílo:Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

|< <
> >|

22.08.2017 08:20:49R. L.
Stupidita vytetovaných mašliček mi rozesmívá, i když jindy potkávám celé nohy i ruce do různých barev a rozličných obrazců nejen dívek a chlapců. Říkám si, který kmen křováků na mne vyskočí třeba v tramvaji a pošramotí mi skelet v parku utrženou aspoň bezinkovou větví v rámci nějakého kmenového ajfru. Je to myšlenkově jen předstupeň od vypůjčení si dodávky a najetí do skupinek lidí. /***
21.08.2017 14:53:36Movsar

díky, zboro. ano, potvrzuji obdiv i obavy. :-) 

21.08.2017 14:47:26Zbora
redaktor poezie

Příjemné. Mašličky jsou teď hodně in. Vždycky mě napadá, jak asi budou vypadat po třicet letech nošení.

20.08.2017 19:36:45Movsar

díky!

19.08.2017 20:54:09Gora
redaktor poezie a prózy

Šachista se senegalským srdcem a konec mandátu dnes u mne vedou...celé milé:-)


|< <
> >|
Všechny kritiky na jednu stránkuKritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Veškerá autorská práva na jednotlivá díla náleží výhradně jejich autorům. Právní odpovědnost za obsah uveřejněného díla nese jeho autor v plné míře.