Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Nemáte účet? Založte si!
Zapomenuté heslo

+15 neviditelných
Co by volil pes?
datum / id21.10.2017 / 482731Vytisknout |
autorbixley
kategorieFejetony
zobrazeno369x
počet tipů3
v oblíbených0x
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Co by volil pes?

Pohlédla jsem na svého psího parťáka, který usnul na gauči stočený do klubíčka. Hlavu si vtipně podložil obálkou s volebními lístky.

Máš pravdu, řekla jsem si. Nejlepší je všecko zaspat. Ty volební programy jsou stejně všechny pod psa. Některé možná i pro kočku. Ale nemysli si, spát na volebních lístcích neznamená, že budeš mít následující čtyři roky na růžích ustláno.

Cože? Že bys na růžích stejně nespal? Že je gauč lepší? A tobě tenhle psí život vyhovuje? No jo, aby ale neměli psí život voliči. Ono se hezky slibuje. Ale znáš to: sliby - chyby.

Můj parťák ze spaní spokojeně zívl. Já vím, že je ti to jedno. Ale kuřecí křidýlka si dáš, že? Jenom aby byla. Všude fipronil, nedostatek nosnic. Vajíčka dražší. Budeš žrát granule. To že ti nejede? Musíš si zvykat.

Pes na mě koukl jedním okem a zvedl hlavu. Nebude procházka? Co tě nemá, procházka! To až potom. Nejprve volby. Možná nebude všecko až tak pod psa. To už jsme ostatně měli. Báječná léta pod psa. Pamatuješ? Vlastně nepamatuješ.

Tak si ještě zdřímni, já to tam jdu hodit. A pak ti hodím míček

Sdílejte dílo:Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

|< <
> >|

23.10.2017 11:01:34bixley

Díky. :-)

23.10.2017 09:46:33agáta5

:))

21.10.2017 11:23:15gabi tá istá

:)*


|< <
> >|
Všechny kritiky na jednu stránkuKritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Veškerá autorská práva na jednotlivá díla náleží výhradně jejich autorům. Právní odpovědnost za obsah uveřejněného díla nese jeho autor v plné míře.