Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Nemáte účet? Založte si!
Zapomenuté heslo

+7 neviditelných
Boj o srdce
datum / id18.02.2018 / 485499Vytisknout |
autork.m.1
kategorieVolné verše
zobrazeno122x
počet tipů0
v oblíbených0x
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Prolog

Dobré ráno světa kraj. Já probudím se ve strachu, že přijdu o svou krásku. Milovanou ženu co mi nedá druhou šanci, tak si ji budu muset vybojovat a k jejímu srdci se probojovat. Snad to vše pochopí a aspoň si mě k sobě kousek připustí. Nechci nám přidělávat trápení, ale stále doufám, že si tak po šesti letech ještě nejsme vzdáleni.  Tak jako naše Země potřebuje měsíc, tak já potřebuji tebe, nechci mít jinou, miluji jen tebe.

Boj o srdce

Dobré ráno světa kraj. Já probudím se ve strachu, že přijdu o svou krásku. Milovanou ženu co mi nedá druhou šanci, tak si ji budu muset vybojovat a k jejímu srdci se probojovat. Snad to vše pochopí a aspoň si mě k sobě kousek připustí. Nechci nám přidělávat trápení, ale stále doufám, že si tak po šesti letech ještě nejsme vzdáleni.  Tak jako naše Země potřebuje měsíc, tak já potřebuji tebe, nechci mít jinou, miluji jen tebe. 13.02.2018

 

Sdílejte dílo:Názory čtenářů (Zobrazit smazané)K tomuto dílu není zatím žádný komentář.


Všechny kritiky na jednu stránkuKritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Veškerá autorská práva na jednotlivá díla náleží výhradně jejich autorům. Právní odpovědnost za obsah uveřejněného díla nese jeho autor v plné míře.