Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Nemáte účet? Založte si!
Zapomenuté heslo

+7 neviditelných
Temný les
datum / id19.02.2018 / 485535Vytisknout |
autork.m.1
kategorieVolné verše
zobrazeno150x
počet tipů2
v oblíbených0x
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Temný les

Temným lesem procházím a slova pro svůj stav nenacházím. Svět je najednou tak veliký, že temnota už mě obléhá a já nevím kam utéct a žal svým srdcem nechat protéct. Svírají mě noční můry, že kdo by chtěl, tak jim ho můžu dát fůry. Obklopují mě temné myšlenky a hlad, chci tu být pro mou lásku napořád.

    Chci vyjít znova na světlo a tvé lásky si dopřávat a být v obležení andělů lásky s tebou napořád. 

Sdílejte dílo:Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

|< <
> >|

20.02.2018 18:32:15teleskopická prachovka z mikrovlákna

vidíš to, už se ti někdo snaží do tvého stylu kecat. nedej se! ty nepotřebuješ ozvláštňovat svoje slova ničím originálním, to by byl pouhý podvod, to nechej umbratice. z tvého psaní je znát, že to nejsou vylhané metafory, ale že les je skutečně temný, že noční můry subjekta skutečně svírají. "kdo by chtěl, tak jim ho můžu dát fůry" je zajímavý, tady se může čtenář zamýšlet, jestli fůry žalu, nebo fůry srdce, a jak se to počítá. je v tom celém naléhavost, která v mnohých takzvaných zručných a uhlazených básních chybí, i když se ty básně o ni snaží.

19.02.2018 10:07:29Umbratica

Pro začátek tady máme jednu metaforu - temný les. Není sice nijak nová,já jsem ji použila naposledy minulý týden ve své básničce "Z výšky",ale to by až tak nevadilo, kdyby ta metafora byla ozvláštněná něčím originálním.

Pokud by mělo jít o "volné verše",bylo by dobré rozepsat ten text skutečně do veršů.

Zatím se mi zdá,že to,co píšeš, si píšeš jen tak sám pro sebe. Zdá se mi,že zatím vůbec nepočítáš s nějakými čtenáři. Pokud se chceš se čtenáři podělit o své pocity,musíš se pokusit psát tak,aby to bylo zajímavé pro čtenáře ne pro tebe.

To ,co tady zatím zveřejňuješ jsou maximálně jen jakési osobní záznamy do deníku. Ještě to není literatura,kterou by si rádo přečetlo aspoň několik tvých příznivců.


|< <
> >|
Všechny kritiky na jednu stránkuKritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Veškerá autorská práva na jednotlivá díla náleží výhradně jejich autorům. Právní odpovědnost za obsah uveřejněného díla nese jeho autor v plné míře.