Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Nemáte účet? Založte si!
Zapomenuté heslo

+17 neviditelných
Kavárna bývalé lásky
datum / id04.03.2018 / 485850Vytisknout |
autorClear
kategorieBlbůstky
témaRomantické
zobrazeno249x
počet tipů0
v oblíbených0x
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Kavárna bývalé lásky

 

Náhodně jsem ladila rádio, dívala se z velkého francouzkého okna na rušnou podvečerní ulici.

Bolero! Tuhle skladbu miluju. Právě vystihla moji momentální náladu. Je pátek večer a já dnes nešla do své oblíbené kavárny. Mají tam nejluxusnější kafe, které jsem kdy pila. Jsem doslova posedlá jeho silnou vůní.

Důvod proč jsem tam přestala chodit je prostý. Za vším hledej chlapa. Pracuje tam moje jediná, velká a bohužel bývalá láska.

Kolik večerů jsem tam strávila, hlavně po pracovní době. Kolik výstřiků a tichých sténání jsme si užili v maličké šatně a ještě menší koupelně.

V prostorné kavárně jsme to nikdy nedělali. Na to byl Kryštof příliš konzervativní.

 

Jaké pak bylo překvapení, že se poměrně často u baru objevovala dlouhovlasá holka, která přesně odpovídala jeho vkusu. Od první chvíle jsem jí neměla ráda. Tušila jsem velkou konkurenci.

Za čas ho svedla a cíleně s ním otěhotněla. Nedávno měli svatbu. Já se to dozvěděla úplně náhodou od cizích lidí. Co si myslel? Že ututlá těhotnou přítelkyni? Prý mě nechtěl zraňovat. Proto celou dobu mlčel.

 

Věděla jsem, že je to úplný konec! On si nedal říct. Scházel se se mnou dál. Né v baru, ale ve své, nebo spíš její ložnici. Ke klasickému koitu nikdy nedošlo. Copak jsem mohla? V jejím nadýchaným modrým povlečení a nad námi zdobyli zedˇ obrázky nevinných jemných konvalinek. Sakra Kryštofe, proč si mě sem nezval když si byl svobodný. Už včera bylo pozdě.

Sdílejte dílo:Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

|< <
> >|

06.03.2018 23:27:45Clear

To byl záměr, něco jako deník. Tak možná to sem opravdu nepatří. Děkuji za názory.

05.03.2018 11:04:02agáta5

:)  realita to sice může být, ale na hlavní straně a jako blbůstka? No dobře, každej máme nějakej ten životní zážitek... jen by to chtělo nějakou literární formu, nadhled a prostě něco, co si čtenář rád přečte, protože tohle nemá nic, co by se dalo rozebírat nebo hodnotit

05.03.2018 08:59:00Gora
redaktor poezie a prózy

Já ti věřím, ale nejsem asi tvůj cílový čtenář, třeba se vyjádří další...jde o to, jak je to napsané - vlastně čtu něco ze tvého soukromí, kde převládá pocit zklamání a zcela osobní záležitosti, připomíná mi to zápis do deníčku než literárně zpracované dílko...

05.03.2018 00:50:29Clear

To není červená knihovna, to je realita.

04.03.2018 23:05:28Gora
redaktor poezie a prózy

Už v nadpisu chybka, a dílko mi připomíná červenou knihovnu - nevyjadřovala bych se, ale je zde hrubka:

 nad námi zdobyly zedˇ obrázky nevinných jemných 

zdobily:-)

 

04.03.2018 20:28:45Lerak12

Varování Ministerstva Kultury. Čtenářům tento styl a naivita škodí !


|< <
> >|
Všechny kritiky na jednu stránkuKritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Veškerá autorská práva na jednotlivá díla náleží výhradně jejich autorům. Právní odpovědnost za obsah uveřejněného díla nese jeho autor v plné míře.