Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Nemáte účet? Založte si!
Zapomenuté heslo

+2 neviditelných
Snář I.
datum / id27.03.2018 / 486451Vytisknout |
autornascheanou
kategoriePróza na pokračování
témaPsychologické
zobrazeno61x
počet tipů0
v oblíbených0x
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Snář I.

Snář I.

Jela jsem moc rychle v autě. Hodně pršelo. Stěrače nestíhaly stírat. Tamara jela v druhém autě - povídaly jsme si přes handsfree. Jely jsme z kopce a povídaly si, jakej je venku nečas. V zatáčce mi to ujelo a sjela jsem autem do řeky. Musela jsem otevřít okýnko a oblečení se mi zaháklo do dveří. Nevím, z jakého důvodu jsem měla na nohách lodičky. Podařilo se mi vyplavat. V kapse jsem našla svůj Iphone - fungoval! Objevila jsem se na paloučku před chalupou svého táty. Zavolala jsem tátovi, který nepochopil, že jsem měla nehodu. Zavolala jsem mámě, která mě šla hledat. Spadla jsem nahá do kopřiv. Jestli si dobře vzpomínám, tak jsem po cestě k mámě potkala vlky.

 

Snář II.

Byla jsem ve Vršovicích, dole na Kohinoru. Rozešli jsme se s Michalem. Podařilo se mi rozvrátit rodinu mého pana psychologa. S mámou jsme se na zastávce dlouze objímaly. 

 

Snář III.

Dojeli jsme autem na ostrov Hel v Polsku. Utekla jsem mámě, Markovi a bráchovi a šla se sama projít. Došla jsem k vodě. Opodál na pláži stály čínské mažoretky, zrovna trénovaly. Utekla jsem ještě dál a dostala se na pozemek cizího muže. Když jsem se tajně dostávala z jeho zahrady, rozbila jsem mu plot. Všiml si toho a vydal se pomalým krokem za mnou. Jeho žena stála opodál. Trochu jsem se bála, co bude, ale nakonec se z pána vyklubal inženýr, se kterým jsem se pobavila francouzsky. U plotu se najednou obejvila moje teta s rodinou, která zrovna z Čech dorazila. Myslela si, že starý pan inženýr jí pomůže s kufry, ale zakročila jsem, že je na to už moc starý. Pak mě máma s bratrem doběhli a vrátili jsme se na hotel.

Sdílejte dílo:Názory čtenářů (Zobrazit smazané)K tomuto dílu není zatím žádný komentář.


Všechny kritiky na jednu stránkuKritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Veškerá autorská práva na jednotlivá díla náleží výhradně jejich autorům. Právní odpovědnost za obsah uveřejněného díla nese jeho autor v plné míře.