Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Nemáte účet? Založte si!
Zapomenuté heslo

+2 neviditelných
...
datum / id20.05.2018 / 487872Vytisknout |
autornascheanou
kategorieVolné verše
zobrazeno211x
počet tipů3
v oblíbených0x
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
...

 

 

 

Máš barevný byt, pečeš mi vepřové maso v remosce. Stárneš. Máš kruhy pod očima, dobíráš antibiotika na suchý kašel, který je obtěžující. Kdykoli se mě na něco zeptáš, sám si předem odpovíš. Je to ubíjející.

 

Jdeme na procházku. V dálce sleduju vzducholoď a snažím se nadechnout. Myslím na tebe a na pana J, který mě v pondělí trpělivě vyslechne.

Chtěla bych umět nemít tě tolik ráda, protože láska k tobě mě nebetyčně vyčerpává. Jsi jako vysavač - pohltíš všechen prach, který v člověku zbývá. Jsi jako odšťavňovač - odšťavňuješ mě i s dužinou.

Dojidám vepřové maso a musím si dávat pozor na to co a kdy říkám. Jakoby volba slov utvářela tenhle křehký paravztah, založený na vzájemných antipatiích. V nepředvídatelných chvílích mě bereš kolem ramen, aniž by sis uvědomil, jak je mi to nepříjemné. Tři hodiny a dost. Utíkám zpátky k poezii, těším se domů, na tvé ruce a voňavé objetí.

 

 

 

Sdílejte dílo:Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

|< <
> >|

20.05.2018 17:19:14Lerak12

Pěkně vypsaná vysačka na držadlu dne. Dílko se ve mě neztratí.


|< <
> >|
Všechny kritiky na jednu stránkuKritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Veškerá autorská práva na jednotlivá díla náleží výhradně jejich autorům. Právní odpovědnost za obsah uveřejněného díla nese jeho autor v plné míře.