Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Nemáte účet? Založte si!
Zapomenuté heslo

On-line

  +1 neviditelných
  Urostlé cizinky
  datum / id01.08.2018 / 489634Vytisknout |
  autorMovsar
  kategorieMiniatury prozaické
  zobrazeno198x
  počet tipů10
  v oblíbených0x
  zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
  Prolog

  Miniatury z horka.

  Urostlé cizinky

  Statika

  Řeřavý smích propálí závoj klidu. Macatice sněhobílé pleti častuje svou přítelkyni pobavenou reakcí. A jak leží, třesou se jí stehna tekoucí po osušce, vlní se bitím jak horský veletok. I zadnice se otřásá v základech, rotuje kolem svého středu jak kolem tmavého oka uragánu. Pak je ticho, jaké bývá po katastrofách. Přichází učený muž a sklání se nad tím dílem. Je to statik, který určí rozsah škod.


  Héraklés

  Poklekla, zaklonila hlavu, ruce natáhla za ni, aby si načechrala vlasy, takže vydala křivku luku. A má pravdu, v těch úsporných bikinách je taky zbraní. A už z ručníku odvedle vstává atlet, novodobý Héraklés, přichází k ní, bere ji do paží, natahuje tětivu touhy, cílí a - podléhá. Ne, tady není válečné pole, tady je území míru a erotiky.


  Kočičky

  Na téhle pláži jsou lidi, labutě, kačenky a - kočičky. Mainské, britské, perské, křížené, jsou jich tu spousty. Namísto klubíček mají na hraní telefony, namísto myšiček mužské.


  Urostlé cizinky

  Urostlé cizinky. Asi Britky tučného okresu. Ta nejvíc snědá má vlasy do prstýnků a prsa do radosti. A ty nějaký Ludvík z Birminghamu, až ji přestane bavit cestovat po Evropě, vezme za slovo a nechá je ztučnět mlékem. A když budou mít veselou náladu, ostříkne mu tím mlékem knírek. Bude to pořádná anglická bžunda. No a takhle to končí. V "lehkém svitu komična" ukazuje se pravda života.


  Michelangelovská inspirace

  Přesně taková prsa dělal svým ženským postavám Michelangelo; dnes se tím nepřirozeným tvarem inspirují plastičtí chirurgové. Leží na zádech a z hrudníku ji trčí vzhůru dva míčky potažené kůží. V halence možná udělají službu, nahé ale působí podivně. Jak se s nimi asi zachází? Dávají k tomu návod na použití? A třeba si je nechávají instalovat, aby se jich muži báli. Kdoví.


  Malá prdelatá holka

  Malá prdelatá holka nedělá cavyky, opaluje se v krajkových kalhotkách sporé velikosti a nahoře bez. Dá si sprchu a zmáčí si ten kousek látky, až jí z toho zprůsvitní klín. Působí to rychleji než alkohol těžkých vín.


  Měla je špičatá

  Měla je špičatá a každé na jednu stranu, ta holka jimi zvonila hranu. Už jen na ulici a v tropickém horku chtěly se rozskočit, co teprve v milostném pohybu, jak asi pak musejí zlobit..


  Maliny v čokoládě

  V tomto horku je zakázáno pracovat. A tak parta cestářů, snědých hochů od asfaltové řeky, sundala montérky a ležmo vystavila slunci nahaté lulíky. Takové horké maliny v čokoládě. A holky procházející kolem lechtá chuť na sladké.

  Sdílejte dílo:  Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

  |< <
  > >|

  05.08.2018 23:40:02Josephina

  kolik je vlastně vstupné do Žlutých lázní? (asi by ho měli zdražit - je to tam určitě lepší než kino!)

  03.08.2018 17:20:40diletant

  Prima obrázky, jakoby Hrabalovské, ale ve zkratce a s jiným jazykem. Také tleskám.

  02.08.2018 20:08:04Oskar Koblížek

  Musím říct, že tohle mě pobavilo. Jak vidno, když někdo umí, dokáže pár větami říci spoustu věcí a ještě dávají smysl. Palec na horu a úsměv na rtu.. 

  02.08.2018 13:58:16Movsar

  děkuju andělko a k3. ten potlesk má v horku i svou pragmatickou funkci: udělá i trochu průvanu. ale cením si hlavně té symbolické funkce. mějte pěkný den

  02.08.2018 13:40:43K3
  redaktor prózy

  Já se přidávám s němým potleskem.

  01.08.2018 22:54:15Andělka1

  To je fakt skvělé, skvělé, skvělé....a vše mohu dosvědčit. 

  01.08.2018 22:52:08Movsar

  díky, přátelé. potěšili jste mě a taky rozesmála zpráva o studni. vyrážím pro inspiraci, někdy mě to stojí lehký úžeh z horka ve zlatých lázních, jindy prošlapané tenisky, když vyrážím do města. díky, budu se pokoušet dál na těchle denících pracovat a trochou erotiky tady přispívat.

  01.08.2018 22:38:12Lerak12

  Movsare, Ty snad vlastníš nějakou prozaicko-vnadnou studnu s mohutným zdrojem. Už vidím, jak z ní rumpálem vytahuješ ňadra a ženská pozadí a stále z daleka nejsi na dně.

  Opět pěkné prozaické "šmírování!" Když to takhle někdo umí, tak mě to zkrátka baví!

  01.08.2018 21:29:43Gora
  redaktor poezie a prózy

  Úsměv od ucha k uchu - dnes top - statik, anglická bžunda britek tučného okresu a nefoglarovští hoši od asfaltové řeky...


  |< <
  > >|
  Všechny kritiky na jednu stránku  Kritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
  Veškerá autorská práva na jednotlivá díla náleží výhradně jejich autorům. Právní odpovědnost za obsah uveřejněného díla nese jeho autor v plné míře.