Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Nemáte účet? Založte si!
Zapomenuté heslo

+14 neviditelných
Legalizované násilí.....
datum / id10.06.2019 / 496842Vytisknout |
autorhelgard
kategorieMiniatury, hříčky
témaRomantické
upřesnění kategorieSilně živoucí a reálné, ač na
zobrazeno74x
počet tipů1
v oblíbených0x
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Prolog

Bezkonkurenčně nejlepší báseň, jakou jsem kdy napsal.....Bojím se, že bání se dne, kdy přijde zenit talentu bylo opodstatněné. Netuším, zda někdy vbudoucnu napíšu něco lepšího, ve smyslu kombinace reálie, poezie, hloubka myšlenky a především naprostá lehkost podání.....

Legalizované násilí.....
Sdílejte dílo:Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

|< <
> >|

15.06.2019 00:27:39helgard

Děkuji, jde o to si to opravdu přečíst. Ale ne jako přelouskat řádky očima, což je kvalifikace 8 lidí z deseti zde. Zkrátka sledovat jak víc a víc hrdinka upadá do pocitu bezmoci z nemožnosti ovlivnit výsledek vztahu nebo jeho efektu na její nitro, ale přesto riskuje vše.....Ano je tam chtíč zabalený do touhy opentlovaný nadějí a vystřelený předpoklady....Ale kam letí...to je otázka. 

14.06.2019 18:29:39susu

něco v tom je zajímavého, ale nevím přesně co, ....já jsem totiž již zapomněla to slovo vyjadřující více než vášeň....a ejhle, ty ho tam máš, chtíč, tak to je ono :), ten chtíč je fajn 

12.06.2019 07:50:27helgard

tak jen doufám, že to stálo za to. Prolog skutečně není v tomto případě vůbec důležitý a nic nemění na tom, že je absolutně pravdivý. Ta báseň nemá být o skromnosti, skromnost nemá být o pobytu zde na písmáku. Navíc konkrétně v tomto případě si myslím, že by to byla skromnost více než falešná...Nicméně děkuji za zastavení. 

12.06.2019 06:06:04agáta5

uchvátil mě prolog - hlavně žádná skromnost, naprostá lehkost podání hm....

 


|< <
> >|
Všechny kritiky na jednu stránkuKritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Veškerá autorská práva na jednotlivá díla náleží výhradně jejich autorům. Právní odpovědnost za obsah uveřejněného díla nese jeho autor v plné míře.