Československá literární komunita
Tak jako generace autorů před vámi, publikujte svoji psanou tvorbu. Podělte se o svoje názory a sbírejte zpětnou vazbu na svoje díla. Inspirujte se a učte od nejlepších.
Přidejte seProbuzení v lůnu přírody
07. 02. 2001
0
0
2039
Autor
Funda
je to moc krásný... asi i tím, že je to skutečně prožitý... "proto si těmito okamžiky plním svou mysl..." jo!
jůůůůů to je jako pohádky z mechu a kapradííí!!
vstávej semínko holala
bude z tebe fiala
:))))))))
Sakra, to je síla! Když už nic, tak lůno má vesměs koncovky podle vzoru les. A sloveso tajit má v češtině vazbu se čtvrtým pádem. I ve starý! Ale stejně je to soda. Něco takovýho jsem už dlouho nečet'. J.
člověče zkus dávat maximálně dvě dílka za den..
1, Přečte Ti je víc lidí
2, Vypadá to debilně když tady máš milion dílek denně. Nehledě na to, že je máš všechny v aréně , tím pádem by kritikové museli pracovat jenom na Tobě.
Takže nebuď sobec nejsi tady sám...(Nehledě na to, že jsi zřejmě i ignorant protože Písmák Tě na to upozornil, hned jax dával třetí dílko)