Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Nemáte účet? Založte si!
Zapomenuté heslo

PETICE ZA ZŘÍZENÍ PÍSMÁCKÉHO SEZNAMU DĚL - POCHVALNA!
datum / id26.11.2010 / 371999Vytisknout |
autorZbora
kategorieOstatní nezařaditelné
zobrazeno4744x
počet tipů23
v oblíbených1x
do výběru zařadilPišta_Hufnágl,
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Prolog
Tak jsme si dnes s mým psem sedli, a popřemýšleli, jak pomoci autorům, kteří píší pro radost sobě a druhých, a vymysleli jsme toto:
PETICE ZA ZŘÍZENÍ PÍSMÁCKÉHO SEZNAMU DĚL - POCHVALNA!


Pokud u svých textů stojíte jen o pochvalné reakce, podepište se prosím zde pod text do kolonky Přidat vlastní názor - kritiku.Seznam by mohl být každý týden aktualizován v hlavním seznamu děl, aby tak všichni uživalelé měli možnost doplnit se do něj a aby zároveň ostatní uživatelé měli přehled, kdo nestojí o jakýkoli jejich ošklivý jedový názor.

----------------------------------

Jestliže se vás zde sejde více jak jeden, budu u správce serveru důsledně vyžadovat, aby ke kolonkám Autor stojí o hlubší kritiku a Autor nestojí o hlubší kritiku přidal ještě kolonku Autor stojí jen o hlubší pochvalnou kritiku.

Taková kolonka by si zasloužila i samostatný prostor na serveru, takže budu i důsledně a vytrvale vyžadovat, aby k Hlavnímu seznamu děl, Aréně a Dílně přibyl ještě seznam se zatím pracovním názvem: Pochvalna (nebo tak něco), do které by se všechna díla po zaškrtnutí kolonky Autor stojí jen o pochvalnou kritiku automaticky přesouvala a bylo by tak zaručeno, že se zde bude jen hojně chválit.

Pokud by se přecijen nějaký hnidopich odvážil zhanobit v tomto seznamu nějaké dílo a použil v tomto prostoru zakázaná slova jako: blbé, srágora, ne, ale, nelíbí, bude muset za trest napsat stokrát "už nikdy nebudu ošklivý na (a jméno konkrétního nicku, u jehož díla se dopustil zranění)" a publikovat to hned následující den na hlavní stránce, kde by se pro tento případ mohla zřídit rubrika Omluvy a omluvenky.


Na závěr jen upozorňuji, že se nejedná o žádnou diskusi, ještě jednou, nejedná se o žádnou diskusi, o žádnou diskusi, žádnou diskusi, ale je mi zřejmé, že si sem stejně budete psát co chcete, takže jen poprosím, zda-li byste se pokusili vyhnout těmto okruhům temat.

1. mudrování o tom, co by někdo druhý měl, či neměl.

2. mudrování o tom, od čeho tu kdo je, či není

3.  mudrování o tom, o kolik nelegitimnější je předpona ne před názorem líbí, než když tam není

4. kdo je větší vůl

5. kdo je větší gurmet

Děkuji

Sdílejte dílo:Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

|< <
> >|

07.12.2010 08:14:31nechápu
hodně štěstí:)
06.12.2010 23:11:45Zbora
redaktor poezie
Nu, vidím, že nemá cenu se s Tebou příti a že si za svým vpravdě exotickým postojem budeš státi i nadále, tudíž se poroučím a jdu se někam uchváliti až do úplného vyčerpání :)
03.12.2010 21:06:32nechápu
Jak říkám - chválit, chválit, chválit - kritiky o to víc:) - jednou z toho vyrostou:)29.11.2010 00:07:55Norsko 1
tip pro leprda
28.11.2010 23:43:56Zbora
redaktor poezie
Leprd: zanáším do seznamu návrhů a pevně věřím v uskutečnění. Sepsem děkujeme a vždy se v pochlebně budeme odkazovat na Tvůj nick, zvláště pak jeho druhou část.
28.11.2010 22:46:22reverzní ledrp
Tomu neodolám! Jen bych se ještě přimlouval za zřízení seznamu děl POCHLEBNA, kde autoři vyjádří svůj pokorný obdiv kritikům, od kterých si přejí být pochváleni. Teprve potom dosáhne systém dokonalosti a nikdo nebude ošizen.
Tip pro vynikající nápad a bezbřehou invenci našeho předního kritika, jehož sláva hvězd se dotýká! :-D
28.11.2010 22:44:54Aššurballit
...zaflejmujme si...ale inak nechapem po tych rokoch ze to este vobec riesis...
28.11.2010 17:26:58Pišta_Hufnágl
V mém komentáři máš dost indicií, abys na to přišel sám, Nore.
28.11.2010 17:24:59Norsko 1
Jmenuj, rád bych se podíval na tvůj chvályhodný počin, trubadúre
28.11.2010 17:20:10Pišta_Hufnágl
Až nyní doceňuji tvůj nápad, Zboro.

Právě jsem strávil hodinu čtením textů jisté nejmenované autorky, kterou jsem náhodně objevil. Výtečný potenciál, jedno dílo hodné dokonce Výběru, pár dalších slušných, ostatní evidentní marnění talentu. I, co se nestalo - pochvalné kritiky či Výběr přijaty zcela automaticky, bez jakékoli reakce, ty méně pochvalné vyvolaly vlnu emocí, kde mi bylo de facto vysvětleno, že jsem trouba, co text nechápe.
To by se na ty kritiky jeden vysral, s prominutím :)

|< <
> >|
Všechny kritiky na jednu stránkuKritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Veškerá autorská práva na jednotlivá díla náleží výhradně jejich autorům. Právní odpovědnost za obsah uveřejněného díla nese jeho autor v plné míře.