Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Nemáte účet? Založte si!
Zapomenuté heslo

+8 neviditelných
Medlov 2018
datum / id04.07.2018 / 489130Vytisknout |
autorpapouch
kategorieSrazy, akce
zobrazeno233x
počet tipů7
v oblíbených0x
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Medlov 2018

Medlovský rybník nachází se na ČM Vysočině.
Mezi Fryšavou a Rokytnem.

Tadydle:

https://mapy.cz/zakladni?x=16.0509581&y=49.6169198&z=16&source=firm&id=683395

Tam je kemp. Takový příjemný.

Todlencto: http://taboristemedlov.cz/

No a tam, bejvávávávalo, se kdysi v létě slejzávávávalo základní jádro písmáctva. Drahných let tomu již jest.

2018 je rok jakéhosi výročí a ta příležitost vidět starý známý milý xychty je hodně lákavá.

Tágžéé: 27. - 29. 7. Medlovský rybník, srazíček písmáctva.

Zákaz psů, koček, křeček, břeček, beček,  fretek a prasat (platí i pro lidi). Kdo si přveze psa, bude opečen a sežrán. Nejdřív majitel, potom pes. Pokud si nějaký prase přiveze člověka, platí stejný postup. Včetně dalších kombinací (kočka / prase, veverka / slon .. atd).

Zákaz čtení vlastních báfňí, pofídek a dalších beztak šílených výtlakůch. Kdo se pokusí přednést vlastní báfeňj, bude zpracován dle výše uvedeného postupu. Nejdříf upečeme báfeňj, pak autora. A ještě jeho prach rozneseme na kopytech. (Mám doma po dědečkoj, byl šefc, mám kopyto, roznesu autora tak, že od něj pes kůrku nevezme..)

Zákaz navážení se do chrousta.

Zákaz čehokoliv, co nepovolím.

Ono v podstatě zakázané je úplně všechno. Myšlení, dýchání, hýbání se atd...

...nicméně, jsemť benevolentním člověkem. Například kouření za jistých podmínek toleruji. Za pár cigaret vydám povolení na cokoliv. Dokonce i na kouření. A abych na tu obrovskou zodpovědost nebyl sám, ustanovuji tímto Syda svým zástupcem, který bude mít úplně stejné pravomoci, jako já. Dalším mým zástupcem je Ápéčko, s úplně stejnými pravomocemi, jako má Syd, dokonce o něco vyššími, neboť je to ženská. Navíc - každý, kdo přijede, se automaticky stává mým zástupcem s plnými pravomocemi. Ale o drobátko nižšími, než má Syd.

Alkohol. Metla .. atd. V žádném případě!!! Na Medlovském setkání se zásadně vyhýbáme alkoholu. (Blbý ale je, že on se nevyhýbá nám. On na nás útočí, neustále nás otravuje a nepříjemně zdržuje. A abychom se ho jednou provždy zbavili, musíme ho intensivně ničiti, nejlépe okamžitou konzumací. Děláme tak obrovskou službu světu a lidstvu! Za půlčák rumu povolím ničení alkoholu. Kdo se v tomto boji osvědčí nejpépe, bude odměněn odměnou v podobě půlčáku rumu.)

Ňa fčil vážně a douopraudy: 27. - 29. 7. Medlovský rybník, pokud se podaří, tak tam někde vzadu, jako vždy. Rád uvidím ty, které jsem rád vídával a rád uvidím ty, jenž se mi dosud nepoštěstilo uviděti.

Sdílejte dílo:Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

|< <
> >|

15.07.2018 11:24:57Cornelie

tak já splním úkol :) zatím to vypadá snad nadějně, že se dostavím, pravděpodobně i ve dvou vydáních :) jen musím ještě pořešit, jestli s já pojede můj drahý přítel, jeho sestřenka s nadšením do stanování, nebo kamarádka, co bydlí v Hlinsku :) asi uspořádám konkurs :))) nebo přijedeme všichni čtyři a bude taky fajne :) 

(samozřejmě, že největším adeptem na vítězství je přítel, ale tomu možná pracovní povinnosti nedovolí jet, nicméně, neříkejte to holkám :)))

jinak psa neberu, nebojte, on nerad cestuje a navíc mi bohatě stačí, že ho budu mít většinu předcházejícího týdne u našich na starosti, miláček totiž s oblibou vstává v pět ráno :)) 

jo ale můžu místo rumu vzít citrusový Fernet, že? skoro bych řekla, že musím o:) nebo vezmu i rum, uvidíme :) 

14.07.2018 21:54:43Oskar Koblížek

No jo tam je kráfně. A vzhledem k nastoleným podmínkám a avízovanému odporu k alkoholu, tam bude jistě ještě krásněji. Ať se vydaří a nejenom pačesí. :-)))

12.07.2018 16:00:39Zbora
redaktor poezie

Fňuk!

12.07.2018 01:09:24papouch
admin

..začíná to příruční fenečkou a pak se z toho vyklube půltunovej vlkodav. Ne. Nic, ani myš, ani láčkovec, ani prvok!

Nechat u strašící Rebeky. 25Kč od Tebe pak vyberu já a pošlu je Rebece na náklady za strašení.

Ráno Ti bude špatně tak jako tak. S fenečkou i bez.

12.07.2018 00:58:21Zbora
redaktor poezie

Mám problém. Mám psa. Ale takového malého, příručního, do sedmi kilo. A vlastně to není pes, ale fenečka, kříženeček, milá, přítulná, má ráda vlídné slovo a špekáčky. Doufám, že tam budou špekáčky! Přivážu jí třeba k židli. Fakt. Nebo jí můžu nechat u Rebeky na chatě, ale tam straší, žejo, sám bych se tam sám nenechal... No, nějak to vymyslim. Přinejhoršim za ní zaplatim ten vstup 25 Kč jakože a dám si o jedno pivo míň. Alespoň mi ráno nebude špatně.

10.07.2018 09:36:22Danny
každý zástupce bude mít beztak vlastní názor - je to Medlov, takže se tam říká "medle"
05.07.2018 11:52:25Norsko 1

Ale myslí to hezky. Taky tam nepojedu. O všechno se musí žádat, pak bych mu musel dělat zástupce, a to je moc práce najednou. A ta cesta do nikam. Co vlastně nabízí

05.07.2018 10:50:17dadadik

nezmare :))


|< <
> >|
Všechny kritiky na jednu stránkuKritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Veškerá autorská práva na jednotlivá díla náleží výhradně jejich autorům. Právní odpovědnost za obsah uveřejněného díla nese jeho autor v plné míře.