Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Nemáte účet? Založte si!
Zapomenuté heslo

+7 neviditelných
Redakce prózy
Jméno
SexNic
Povolání
Město
Oblíbení autoři
Vztah k literatuřeSmyslem založení nicku Redakce prózy je sloužit jako vlastník stejnojmenného klubu (Redakce prózy). Jedná se o nick nezatížený jinou aktivitou, než je právě vlastnictví a správa klubu, což dovoluje užívat tento nick jako sdílený, tedy umožnit střídavý přístup několika uživatelům (redaktorům). Výhodou tohoto řešení je, že v případě dlouhodobé nepřítomnosti uživatele vlastnícího klub, není zamezeno dalšímu vývoji či personálním změnám klubu.
Na Písmáku od23.04.2018 13:49:17
Poslední přihlášení21.01.2019 13:23:58
Členství v klubechRedakce prózy,
Funkce na Písmáku
Statistika Publikovaných děl: 0
Obdržených tipů:
Obdržených výběrů:
Napsaných kritik: 1


Autor zatím nepublikoval žádnou sbírku.Autor zatím nepublikoval žádné dílo.
Názory čtenářů

|< <
> >|

23.07.2018 10:40:39mND

Jsou to statisíce, co já už nainvestoval do drog. Ale i kdyby miliony, takováhle vymletost mě nenapadne nikdy. Už jste mě zas dostali, redaktoři. Prostě na vás nemám.

 

26.04.2018 11:14:51Redakce prózy

Smyslem založení nicku Redakce prózy je sloužit jako vlastník stejnojmenného klubu (Redakce prózy). Jedná se o nick nezatížený jinou aktivitou, než je právě vlastnictví a správa klubu, což dovoluje užívat tento nick jako sdílený, tedy umožnit střídavý přístup několika uživatelům (redaktorům). Výhodou tohoto řešení je, že v případě dlouhodobé nepřítomnosti uživatele vlastnícího klub, není zamezeno dalšímu vývoji či personálním změnám klubu.

 

25.04.2018 11:51:16Zdenda
Tohle je jeden z vtipnějších nicku, které jsem tu poslední dobou viděl. Vítám tě na pismaku a těším se na tvoji tvorbu.

|< <
> >|
Všechny kritiky na jednu stránkuKritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Veškerá autorská práva na jednotlivá díla náleží výhradně jejich autorům. Právní odpovědnost za obsah uveřejněného díla nese jeho autor v plné míře.